Bir oyuncu daha lazım

Pazar 17.01.2010
Antalya'da ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren F.Bahçe'de Emre Belözoğlu yönetimin hoşuna gitmeyen açıklamalar yaptı. Tecrübeli oyuncunun Önder ve Kazım ile ilgili sözlerini resmi site sansürledi. Emre, "Gökhan Ünal çok kaliteli bir oyuncu. Semih, Güiza ve Alex'e Gökhan Ünal da eklendi. Hepsi gol krallığı yaşamış oyuncular. Gökhan'ı çok yerinde bir transfer olarak yorumluyorum, camiamıza hayırlı olsun" dedi.

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ BASKETBOLCULAR

BEN AFFEDERDİM
Emre, "F.Bahçe'nin mevcut kadrosu ikinci yarıyı götürebilecek mi" şeklindeki bir soruya şu cevabı verdi: "Büyüklerimiz daha iyi bilirler. Önder de Kazım da takım için önemli oyuncular. Önder oynadığı dönem elinden gelenin en iyisini yaptı, alternatif olsa da... Kazım bence bu sene F.Bahçe'deki en iyi dönemini yaşadı. Yönetimin aldığı karara saygı duyuyorum ama ben olsam ikisini de affederdim."

FENERBAHÇE'NİN UNUTULMAZ HOCALARI

SAKATLIĞIM GEÇTİ
İki oyuncunun (Kazım ve Önder) gittiğini, bir oyuncunun (Gökhan Ünal) geldiğini hatırlatan Emre, üç cephede savaşmak için geniş ve alternatifli bir kadro gerektiğini belirtip, "Sanıyorum yönetim bir çalışma içindedir" diye konuştu. Tecrübeli oyuncu eski masörünün, 'İkinci yarıda tüm maçların temposunu kaldıramaz' sözüne de, "Sakatlığım tamamen geçti" diye cevap verdi.

FARK 7-8 PUAN OLMALIYDI
Kamp çalışmalarının çok iyi gittiğini belirten Emre, sezonun ilk yarısındaki performanslarını yeterli bulmadı. Yıldız oyuncu, "En az 7-8 puan fark atmalıydık. Fikstür avantajımız da var. İkinci yarıda bu performansımızı yükselterek şampiyonluğa ulaşacağız. Buna hepimizin inancı tam" dedi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


4 BÜYÜKLERE GELMİŞ TEKNİK DİREKTÖRLER

FENERBAHÇE'NİN FOS TRANSFERLERİ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN