Bu açıklamalar olay yaratır

Çarşamba 20.01.2010 16:09

KARİYERİMDE çok teknik direktör gördüm. Çok aptallarıyla çalıştım. Onların yaptığı aptalca hataları tekrarlamamak için futbolu bırakınca antrenör olmaya karar verdim. Larissa’da forma giyen Türk oyuncu Tümer Metin, Türkiye’de ses getirecek açıklamar yaptı.

Contra dergisine konuşan Tümer, Türkiye'de çalışan hocaları kızdıracak gibi görünüyor.

F.Bahçe'nin Aragones'i getirmekle doğru bir iş yaptığını ama Aragones'in F.Bahçe'ye bir şey vermediğini belirten Tümer, "Çok iyi bir ekibi var. 5-6 kişiydiler. İlk geldiklerinde çok ciddiydiler. Aragones tüm işi onlara bırakmıştı. Kendisi bir sandalye alıp çoğu zaman kenarda oturuyordu. Onu idman sırasında çok defa uyurken gördüm" dedi.

FENER İŞİ BİTİRİYOR

N'ABER TEMEL REİS

Tümer futbol hayatını noktalayacağı takımın ise doğup büydüğü şehir olan Zonguldak'ın 3. ligde yer alan takımı Zonguldakspor olduğunu belirtti. Şu anda kaç yaşına kadar futbol oynamak istediğimi planlamadım diyen Tümer, gülerek belki bakarsınız 45 yaşına kadar futbol oynarım diyor.

LİLLE FENER'İ GÖZÜNE KESTİRDİ

KAZIM HADDİNİ İYİCE AŞTI


Yunanistan'dan Larissa'dan başka takımda oynamam çünkü onların bana karşı benim de onlara karşı farklı bir sevgi bağımız var. Larissa'nın Sivasspor gibi şampiyonluğa oynadığını ama Sivas'ın yaptığı hataları yapmayarak kendilerinin şampiyon olabileceğini söyledi.

GALATASARAY ANCAK SİVAS KADAR FENER'İN RAKİBİDİR

Fotomac.com.tr
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN