Fener işi bitiriyor

Çarşamba 20.01.2010

Corinthians yönetimi, yıldız futbolcu için 12 milyon euro istedi, Aykut Kocaman "Bu para fazla" deyince "İki yıl sonra 40 milyon euro'ya satarsınız" karşılığını verdi...

Corinthians'lı Dentinho için Brezilya'da bulunan F.Bahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman müthiş bir pazarlığa girişti. Corinhians kulübüyle masaya oturan Kocaman, 20 yaşındaki futbolcu için 9 milyon euro önerirken, Corinthians kapıyı 12 milyon euro'dan açtı. Bunun üzerine Kocaman "Bu para çok fazla" deyince Brezilyalı yöneticiler "Hayır fazla değil, çünkü Dentinho'yu 2-3 yıl sonra 40 milyon euro'ya satabilirsiniz" ifadesini kullandı.

LİLLE FENER'İ GÖZÜNE KESTİRDİ

PSG'NİN UĞUR BORAL ISRARI

N'ABER TEMEL REİS!

HUNTELAAR: GİTMELİYİM

ARTIK SON SAATLERİ

Dünkü görüşmede önemli yol alındığı ve büyük ihtimalle anlaşma sağlanacağı öğrenildi. Bu transferi 10 milyon euro'ya bitirmeyi hedefleyen Kocaman istediğini elde ederse, yönetici İlhan Ekşioğlu hemen Brezilya'ya gidecek ve resmi imzalar atılacak. Öte yandan Brezilya'nın Globo gazetesi de gelişmeleri yakından izliyor. Gazetede "Dentinho F.Bahçe'ye gidecek mi" denilirken, genç futbolcunun sarı-lacivertli formayı giymeye hazır olduğu vurgulandı.

FENERBAHÇE 2.YARIYA HAZIR MI? İŞTE KAMP GÜNLÜĞÜ


SPOR TURU İÇİN TIKLAYIN

FUTBOLCULARIN KULLANDIKLARI LÜKS OTOMOBİLLER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN