Özer yağmurda patinaj yapıyor

Çarşamba 20.01.2010

Ameliyatlı ayağı yağmurlu havalarda ağrı yapan Özer dünkü idmanı bu yüzden terk etti

F.Bahçe'de Alex'in veliahtı gösterilen Özer Hurmacı'nın en büyük düşmanı yağmur! Sarı-lacivertli genç yıldız, dün takımla birlikte katıldığı kros çalışmasını, ayağında ağrı hissedince tamamlayamadı ve yarım bıraktı. Özer'in ağrısının sezon başında operasyon geçirdiği ameliyatlı ayağında olduğu, Denizlispor'la oynanacak lig maçında oynayıp oynamayacağı konusunda ise belirsizlik bulunduğu belirtildi. Özer'in, yağmurlu havalarda bu sorunu hep yaşadığı öğrenildi.

FENERBAHÇE 2.YARIYA HAZIR MI? İŞTE KAMP GÜNLÜĞÜ


4 OYUNCU DAHA SAKAT
Dünkü ağrının nedeninin de yağmur olduğu belirtilirken, Özer'i nemli havalarda aynı tehlikenin her zaman bekleyeceği vurgulandı. Denizli maçı öncesi yaşanan tek aksilik bu değil. Bekir, Güiza ve Deivid de krosa sakatlıkları nedeniyle katılmadı. Deivid'in 3 haftadan önce takımla çalışmalara başlayamayacağı belirtilirken, cezası nedeniyle Alex'le birlikte Denizli'ye karşı oynayamayacak olan Gökhan Gönül'ün de sakatlığı var.

YARALI YÜZ
Özer'in yüzü, Antalya maçında Orhan Ak'ın pençesiyle(!) bu hale geldi. Genç futbolcu, yüzünün halini soranlara, "Orhan ağabeyin mührü" diye cevap verdi.

PSG'NİN UĞUR BORAL ISRARI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN