Daum büyük kumar oynuyor

Perşembe 21.01.2010 10:48

Antalyaspor'dan 4 gol yiyen defans hattından Önder Turacı ve Roberto Carlos'u kaybetmesine rağmen takviyeyi Gökhan Ünal ile forvete yapan Fenerbahçe'de teknik direktör Daum büyük risk alıyor.

Sezon başında "Forvet lazım" dendiğinde kabul etmeyip, Ocak ayında Gökhan Ünal'a sarılan Daum, şimdi aynı riski defansta alacak gibi...

ARAGONES'TEN ÇILDIRTACAK SÖZLER

UĞUR BORAL PSG'Yİ BÖLDÜ

Üç kulvarda mücadeleye etmeye hazırlanan sarı-lacivertlilerde Önder'in gidişinden sonra transfer tutkunu olarak bilinen Daum'un böyle bir risk alması şaşırtıcı. Ancak Alman teknik adamın yaşıyla birlikte düşünce tarzı da değişmiş gibi. Geçmişte alternatif isim transferi için savaşan Daum artık ideal 11'in bozulmaması için duacı. Haksız da değil.

TÜRKİYE'YE GELİP SONRA DÜNYA YILDIZI OLAN FUTBOLCULAR İÇİN TIKLAYINIZ

SPORUN EN SEKSİ ANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FUTBOLCULAR BU LÜKS OTOMOBİLLERİ KULLANIYOR


F.Bahçe'de parmakla sayılan bazı isimler olmadığında çark bir anda sekteye uğruyor. Gökhan Gönül-Lugano-Emre- Alex dörtlüsüne kalede Volkan Demirel'i de eklediğimizde takımın vazgeçilmez omurgası oluşuyor. Ama F.Bahçeli taraftar iki farklı galibiyete hasret ve bu takımdan memnun değil. Artık herkes hiç olmazsa bazı maçlarda şov istiyor. Belek'teki çalışma dönemi daha çok Antalyaspor maçının hazırlığı gibi oldu.

Daum da bu ortamda fazlasıyla hücum organizasyonlarının üzerinde durdu. Gökhan Ünal'ın geç transferi, kuşkusuz handikap ama akıllarda hep aynı soru var: Daum Güiza'sızlığı kabullenebilir mi? Uzun süredir izlediğimiz Semih ile bildiğimiz Gökhan Ünal ikilisi, sarı- lacivertlilerde savaşçı bir forvet görüntüsü yaratabilir. Ancak başkan ile yaşadığı sıkıntı sonrası Semih'in de moralsizliği herkes tarafından açıkça görülüyor.

ORTA SAHA GELİYOR
Şimdi F.Bahçe'de herkes Aykut Kocaman'dan gelecek transfer müjdesini bekliyor. Konuşulan, bu ismin orta sahadan hücuma yönelik biri olacağı şeklinde. Yani Daum artık rakibin Alex'i tutup, F.Bahçe'yi ofansif olarak bitirmesinin önüne geçmek istiyor. Aslında bu tablonun da özeti çok basit: Bu takımın orta sahayla forveti zayıf...

DÜNYANIN EN İYİ BREZİLYALILAR'I İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE FUTBOLCULARIN YAPTIKLARI EK İŞLER


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN