Aykut Kocaman üzecek!

Perşembe 28.01.2010 00:00

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final kura çekiminin ardından konuşan bir değerlendirme yapan Sportif Direktör Aykut Kocaman, "İlk kuralar çekilirken söylediklerimden farklı düşünmüyorum. Bizim için gruplar, kuralar çok çok önemli değil"dedi

Kocaman Elbette her takıma saygı duyuyorum ancak Fenerbahçe çok uzun zamandır bu kupadan uzakta ve önemli olan Fenerbahçe'nin bu kupayı kazanması. Bursaspor güçlü bir takım. Ligin ilk yarısında iyiydiler. Ayrıca dün oynadıkları Sivasspor maçını da izledik. Bu maça hazırlanmak için çok kısa bir süremiz var. Yine söylüyorum bizim için önemli olan kupayı kazanmak. Turu geçmek en büyük amacımız olacak. Esas olan tek amaç ise kupayı kazanmak. Bu turdan sonraki Manisa-Denizli karşılaşması veya başka bir takım önemli değil. Tek amacımızı kupayı kazanmak. Fenerbahçe bu kupayı kazanmayalı 26-27 yıl oldu. Uzun bir hasret dönemi var. En büyük amaç kupayı kazanmak" şeklinde konuştu.

Transfer konularına da açıklık getiren Kocaman "Olağanüstü bir durum olmadığı sürece transfer yapılmayacak. Sadece Gökhan Ünal'ı aldık" dedi.

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCI FUTBOLCULAR İÇİN TIKLAYIN

ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER ŞİMDİ NEREDELER? TIKLA-ÖĞREN


ELDE PATLAYAN TRANSFERLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

FENERBAHÇELİ ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ


GALATASARAYLI ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA