'Çıtır Kaka' F.Bahce'ye

Perşembe 28.01.2010

Fenerbahçe’nin yeni transfer edeceği futbolcunun kim olduğu tam bir muamma... Son olarak ortaya atılan iddia ise kafaları karıştıracak cinsten.

F.Bahçe'nin İnternacional'in 20 yaşındaki forvet oyuncusu Giuliano için şartları zorladığı iddia edildi. Sportif direktör Aykut Kocaman'ın Brezilya seferinde izlediği Giuliano, "Geleceğin Kaka'sı" olarak lanse ediliyor.

Brezilyalı oyuncunun Rus menajeri Biser Mehandzhsky, CSKA Moskova ve Rubin Kazan'ın da istediği genç oyuncunun Türkiye'yi tercih ettiğini açıkladı.

Giuliano'nun özellikle Türkiye Ligi hakkında, bilgi topladığını ve özellikle hava şartlarının Brezilya'ya daha yakın olduğu için bu ligde oynamaya kendini daha yakın hissettiğini belirtti.

DENTİNHO GÖRÜŞMESİ BUGÜN SAAT 19:00'DA

Mehandzhsky, F.Bahçe'den şimdiye kadar resmi bir teklif almadıklarını ama Giuliano'nun Dünya Gençler Şampiyonasından beri Sarı-Lacivertli ekibin gündeminde olduğunu duyduğunu belirtti. Mehandzhsky, Giuliano için Internacional'a da birçok teklif gittiğini ama Brezilya ekibinin hiçbirisinden memnun kalmadığı için genç yıldızını satmaya yanaşmadığını iddia etti.

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCI FUTBOLCULAR İÇİN TIKLAYIN

ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER ŞİMDİ NEREDELER? TIKLA-ÖĞREN


10 NUMARANIN UĞURUNA İNANMAYAN ALEX'İN HİKAYESİ

ELDE PATLAYAN TRANSFERLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

FENERBAHÇELİ ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ


GALATASARAYLI ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN