Brezilyalıların tuzağına düşmedi

Cuma 29.01.2010 00:00

Fenerbahçe'nin Dentinho transferinde uyanık davrandığı ortaya çıktı. Sambacının haklarının sadece yüzde 57'sini elinde bulunduran Corinthians kulübünün dün akşam saatlerinde yapılan görüşmede Sarı-Lacirvertli temsilcilerle sanki Dentinho'nun haklarının kendilerindeymiş gibi masaya oturduğu ortaya çıktı.

F.Bahçeli temsilciler, Corinthians Başkanı Sanchez'den Dentinho'nun haklarının yüzde 22.5'uğunun sahibi olan DIS ile yüzde 20'sine sahip menajer Claudio Gaudagano'dan Sanchez bizim adımıza görüşme yapabilir şeklinde bir belge istediler. Sanchez ise bu belgeye gerek olmadığını Dentinho'nun tüm hakları için kendisinin görüşme yapabileceğini F.Bahçe'nin temsilcilerine iletti.

TUNCAY ŞANLI'NIN HİKAYESİ

GÜİZA KAFA KARIŞTIRIYOR

YILDIRIM YENİDEN BAŞKAN


Fakat F.Bahçe adına görüşme yapan Brezilyalı temsilciler 9 milyon euro'ya kadar çıkmasına rağmen Sanchez'den istedikleri belgeyi göremediler. Bunun üzerine ağız değiştiren Sanchez'in Dentinho'nun ellerine bulunan yüzde 57'si için pazarlık yaptığını belirtti. Masadan kalkan F.Bahçeli temsilciler ise DIS ve menajer Gaudodana ile görüşüp Dentinho'nun yüzde 43'lük hakkını almak için harekete geçti. Öyle görünüyorki, Dentinho transferinde 31 Ocak'a kadar sürpriz gelişmeler yaşanacak.

Fotomac.com.tr / Dış haberler

DEVRE ARASI YAPILAN EN KÖTÜ TRANSFERLER

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA