Galatasaraylılar'ı kızdıracak

Salı 02.02.2010 17:07

Emre'den G.Saray'a gönderme!Emre Belözoğlu "Daha önce Carlos gibi bir yıldızın Türkiye ye geldiğini düşünürsek Jo ve Dos Santos'a şaşırmamak gerek" dedi.

'TRANSFERLER NORMAL'
Habertürk'ün haberine göre; Fenerbahçe'nin yıldızı Emre Belözoğlu, şampiyonluk yolundaki rakipleri Galatasaray'ın yaptığı flaş transferleri 'normal' karşıladı. Jo, Dos Santos gibi Avrupa'nın önde gelen oyuncularının Sarı-Kırmızılı ekibe gelişini yorumlayan Emre, "Gelenler, kendisini ispat etmiş, kariyerli futbolcular. Ancak bu isimlerin Türkiye'yi seçmeleri beni şaşırtmadı. Daha önce Roberto Carlos gibi dünyaca ünlü bir oyuncunun Türkiye'ye geldiğini düşünürsek bu transferler sürpriz değil" diye konuştu.

FANATİK FENERBAHÇE TRİBÜNLERİ

'YARIŞ FİNİŞTE BİTER'
Galatasaray'ın ara transfer döneminde F.Bahçe'ye göre daha atak oluşunu, "Sonuç olarak herkes ihtiyacına göre transfer yapıyor" diyerek yorumlayan Emre Belözoğlu, şampiyonluk yarışıyla ilgili olarak da şunları söyledi: "Şampiyonluk yarışı 25'te kopar", "30'da kopar" gibi bir şey söylemek yanlış olur. Bana göre bu yarıştaki mücadele son haftaya kadar sürecektir. Birçok zorlu karşılaşma var. Ancak bizim için bu yolda en kritik viraj deplasmanda oynayacağımız maçlar. Buradan alacağımız sonuçlar çok büyük önem taşıyor.

TÜRKİYE'NİN TARAFTAR PROFİLİ ÇIKARILDI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN