Büyü bile sökmedi

Perşembe 04.02.2010

"Şov yaptığımız maçlarda bile bizi yendiler. Saracoğlu'ndaki büyüyü bozalım diye Mondragon mumlar yakarak karşı büyü bile yaptı. Soyunma odası kül oluyordu"

Galatasaray'ın eski futbolcularından Hasan Şaş, önceki gün CNN Türk'te Saba Tümer'in sunduğu 'Saba Tümer'le Bu Gece' adlı programa konuk oldu.

MUSTAFA DENİZLİ BEŞİKTAŞ'I BIRAKIYOR MU?

Sözü dönüp dolaştırıp Fenerbahçe'ye getiren Hasan, Şükrü Saracoğlu Stadı'nın kendileri için tam bir kabus olduğunu anlattı. Olay yaratacak itiraflarda bulunan Hasan, Kadıköy'deki her maç öncesi büyük stres yaşadıklarını, sabahlara kadar uyku uyuyamadıklarını ifade etti. Sarı-kırmızılı eski yıldız, sözlerini şöyle devam ettirdi:

GOL ÖZÜRLÜ "GOLCÜLER"

Poposuna çarptı; gol
"Fenerbahçe maçları öncesi uyku uyumak bize haram olurdu. Saat gecenin 12'si, 1'i olurdu, gözümüze uyku girmezdi. Hep yenilirdik, hem de en iyi kadrolarla. Yine bir maçta süper oynuyoruz. Mateja Kezman vurdu, top Ergün abinin poposuna çarptı, gol oldu, yenildik. O statta büyü mü var anlamadım gitti. Fenerbahçe'yi Saracoğlu'nda yenmek için her yolu denedik. Kaleci Mondragon karşı büyü bile yaptı. Bir maç öncesi mumlar yaktı. Soyunma odasını yakıp kül edecektik ama yine hüsran yaşadık."

AVRUPA, TÜRKİYE'NİN YENİ HOCASINI İLAN ETTİ BİLE...


FENERBAHÇELİ FANATİKLER

GALATASARAY'DA UEFA KUPASI'NI KALDIRDI, FENERBAHÇELİ OLDU

TÜRKİYE'NİN TARAFTAR PROFİLİ

GECECİ FUTBOLCULAR

STATLARIN 3 BOYUTLU GÖRÜNTÜLERİ

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN