1 puanın değerini sonra anlayacağız

Pazar 07.02.2010 21:54
Fenerbahçe'nin son zamanlarda yükselen performansıyla dikkat çeken futbolcusu Andre Santos maçtan sonra şunları söyledi:

"Maçın zorluğunu tahmin ediyorduk. Karşımızda azimli bir ekip gördük ancak biz de buna karşılık verdik. Zaman zaman bocaladık, zaman zaman kontrolü elimize aldık. Riskler aldık. Rakip güzel bir golle öne geçti. Golden sonra biraz daha ileri çıkarak beraberliği yakaladık. Bugün için en mutlu olmamız gereken şey takım ruhunu en iyi şekilde sahaya yansıtmamızdı.

Santos maç boyunca takımını destekleyen taraftar için: Taraftarımıza teşekkür ediyorum burda onlarla daha güçlü oluyoruz. Bize sonuna kadar destek verdiler. Her ne kadar kazanamasak da onların bize verdiği güveni biz sahaya yansıttık. Kendi mevkiimde oynamak benim için önemli, sol bekte daha mutluyum ve verimliliğim her geçen gün artıyor." dedi.

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN


Karşılaşmanın 83. dakikasında oyuna dahil olan Deniz şunları söyledi:
"İlk yarıya bakarsak Diyarbakır oyunu bozmaya oynuyordu. Bunu da iyi yaptılar. Bire birlerde sert oynadılar ve başardılar. Son 15-20 dakikaya bakarsak uzun toplarla pozisyon bulmaya çalıştık. Oyun olarak iyi oynamadık ancak iyi mücadele ettik. Bugün istediğimiz oyunu oynayamadık ilk yarıda pas yapmış gibi görünsek de bu genelde defans bölgesinde gerçekleşti. Hücum bölgelerinde tek paslarla pozisyon yaratmalıyız ama bugün bunu başaramadık."

Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum ise maçtan sonra şunları söyledi: "Fazla pozisyon vermedik, 2 şutları var ve Volkan'ın tuttuğu bir pozisyon var. 1-0'dan sonra 1-1'i bulmamız bizim adımıza sevindirici. Tabiki maça gelince istediğimiz kadar baskı kuramadık, topa daha fazla sahiptik ama kale önüne gidemedik. Pozisyon üretmekte sıkıntı çektik. Taraftar mücadelemizi gördü. Futbolcularımız kazanmak için herşeyini koyunca taraftarımız da seviniyor. İstediğiniz kadar baskı kurun ancak herzaman bir rakibiniz var bugün iyi kalecileri vardı ve iyi defans yaptılar. Bu maçı kaybedebilirdik de, ancak tüm gücümüzle gol atmak istedik ve bunu becerdik. Bu bir puanın sezon sonunda az mı çok mu olduğunu göreceğiz."

fotomac.com.tr

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN