"Fenerbahçeliler çok çirkefti"

Pazar 07.02.2010 21:44
Diyarbakırspor'un savunma oyuncusu Erdinç maçtan sonra; "İki takımı da kutluyorum iyi mücadele oldu. Ancak Fenerbahçeli futbolcular çirkef oynadı. Herhalde biz biraz sert oynadık diye onlar da öyle oynadı. Yediğimiz golde Gökhan'a faul yapıldı. Maçtan sonra Bilica üzerimize top vurdu. Biz Diyarbakır olarak düşmemeye oynuyoruz, önümüzde 2 zor maç var iyi hazırlanıp rahatlamak istiyoruz" dedi.

MAÇTAN FOTOĞRAFLARDiyarbakırspor'un başarılı kalecisi Gökhan ise şunları söyledi:
Buraya gelirken bu maçın zorluğunu biliyorduk. Sonucu tahmin ediyorduk, rahattık. Bir haftadır Ziya hocanın teknik ve taktik çalışmalarını gördük. Hocamız inancını bize yansıttı. Biz de hocamızın inancını görünce iyi mücadele ettik. Bütün gücümüzle mücadele ettik. 1 puan aldık ama sevinemiyoruz. 83de attık 89'da yedik. Yediğimiz golde önümde duran Semih çıkışıma izin vermedi, ben topu almaya çıkacaktım ancak Semih izin vermedi. Eğer faulse üzüntüm bin kat daha artacak. İnşallah yanılmışımdır faul değildir. Soyunma odasında kriz geçirdim, inanılmaz sinirlendim. Şu mücadelenin hakkı eğer o faulle alındıysa çok üzülürüm...

Bu akşam muhteşem bir gol atan Ayman; "Her sene böyle bir gol atıyorum. İlk önce vuracaktım sonra biraz daha yaklaşarak vurdum ve gol oldu. İyi savunduk ancak yediğimiz gol de Gökhan'a faul vardı. O faul olmasaydı 3 puan alacaktık ve daha güzel olacak." dedi.

fotomac.com.tr

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN