Aziz Yıldırım'ın transfer bombası

Pazartesi 08.02.2010 11:58

Fenerbahçe'nin gözü Özbek Bunyodkor için milyonlarca doları gözünü kırpmadan harcayan Isak Akbarov'da...

Özbekistan'ın ilk ve en büyük petrol arama şirketi Kuruvchi Neftgaz'ın da patronu olan Akbarov, aynı zamanda NATO'ya girmek için çaba gösteren ülkesinin de en güçlü ismi.

İNANILMAZ SAKATLIK HABERİ

GALATASARAY'IN KÖTÜ KADERİ Mİ?


TARİHE GEÇEN ALEX'İN HİKAYESİ

NATO'nun Özbekistan'a girmesiyle, ülkesinde yapacağı ihaleleri alabilmek için yeterlilik konusunda Türkiye'ye danışmanlarını gönderen Akbarov, dolaylı yoldan da olsa Aziz Yıldırım ile tanışma imkanı buldu. Aziz Yıldırım'ın da kendisi gibi futbol aşığı olduğunu öğrenen Akbarov ile Yıldırım arasında dostluk oluştu.

EN SEKSİ FANATİK TARAFTARLAR İÇİN TIKLAYIN

FENERBAHÇE'NİN ÜNLÜ HOCALARI

Türk dünyasının fubola en çok yatırım yapan kişisi olan Akbarov ile Aziz Yıldırım'ın ortak hayali ise Samuel Eto'o... Kamerunlu futbolcu için F.Bahçe, Barcelona'ya defaralca teklif götürmüş, Akbarov ise Eto'o'dan futbol hayatının son günlerinde Bunyodkor'da oynaması için söz almıştı.

FENERBAHÇE-DİYARBAKIRSPOR MAÇINDAN KARELER

Eto'o ile başlayan Yıldırım-Akbarov görüşmesi Bunyodkor ile F.Bahçe'nin kardeş kulüp olmasına kadar ilerlemiş. F.Bahçe yaz aylarında Özbekistan'a konuk olup, Bunyodkor ile bir dostluk maçı yapacakları belirtildi. Bu arada Yıldırım da, Akbarov'a F.Bahçe'de yönetici olması konusunda teklif götürmüş. Akbarov ise bu teklife şaşırmasına rağmen, kendisine ilginç gelen bu teklif karşısında düşünmek için zaman istedi.

FOTOMAC.COM.TR ÖZEL HABER


BU TRANSFERLERE ŞAŞIRMAMAK ELDE DEĞİL-TIKLA


ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER ŞİMDİ NEREDELER?

FENERBAHÇE'NİN EN KÖTÜ TRANSFERLERİ

GALATASARAY'IN EN KÖTÜ TRANSFERLERİ


TRABZONSPOR'UN EN KÖTÜ TRANSFERLERİ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN