"Carlos iyi ki gitti"

Salı 09.02.2010 12:01

F.BAHÇE’nin Brezilyalı oyuncusu Andre Santos, ülkesinde yayım yapan Lancenet’e konuştu...

Sambacı Roberto Carlos'un gitmesiyle sol bek oynamaya başladığını bu sayede gerçek yerini bulduğunu söyledi. "Sol beke döndüğüm için çok mutluyum. Artık hedeflerimi gerçekleştirmek daha kolay" dedi. Santos, "Corinthians'ta 3-5-2 sol kanatta oynarken, burada 4-4-2'de sol bekte oynuyorum" diyor ve ekliyor: Sol bek oynamak verimimi daha da artırdı. Önümde oynayan arkadaşım bana daha çok özgürlük veriyor. Bu sayede asist yapmamın yanı sıra gol de atabiliyorum.

FENERLİ FUTBOLCULARIN SÖZLEŞMELERİ NE ZAMAN BİTİYOR?

Real Madrid'in geçen sezon F.Bahçe'ye gelmeden önce de kendisiyle ilgilendiğini belirten Santos, "Çok sessiz bir transfer görüşmesi oldu. Fener'in benimle ilgilendiği biliyordum. Beni sadece para nedeniyle satışa çıkardılar. Ben F.Bahçe'de çalışmaya devam etmek; Avrupa'daki diğer büyük kulüpler için hatırlanmak istiyorum. Ben tekliflerle gurur duyuyorum ve mutluyum. İstanbul'a gelen Real Madrid yöneticisi, F.Bahçe'den karar vermemi istedi. Görüşmeler sonrasında Fener benim gitmememe karar verdi ve görüşmeler sona erdi. Bu benim ilk sezonum. Gitmeme hemen izin vermeleri biraz zor. Ben ayrılmadan önce, unutulmayanlar arasında girmek istiyorum" dedi.

FENERBAHÇE'NİN EFSANE YABANCI FUTBOLCULARI

Dunga tarafından yeniden milli takıma seçilmesinin kendisini çok mutlu edeceğini belirten Santos, "Şu anda takıma dönmek için iyi çalışıyorum. Kısa sürede bir sonuc elde edeceğim. Benim için milli takımda oynamak her zaman bir rüyadır. Dünya Kupası'nda oynamak da rüyam" diye konuştu.

EN SEKSİ TÜRK SPORCULAR

FENERBAHÇE'NİN EN GEREKSİZ TRANSFERLERİ

Santos 'kelepçeli seks' skandalıyla ilgili olarak da, "Tartışmalardan sonra, Daum, Alman gazetesine hiç konuşmadığını söyledi, olayı reddetti. Herkes sessizdi. Pek çok şey gerçek dışıydı. Her iki haber de yalanladı. Ben kulüp ve taraftarları ile barış içindeyim" dedi.

FOTOMAC.COM.TR ÖZEL HABER

TEKNİK DİREKTÖRLER NE KADAR KAZANIYOR?

BÜYÜK TAKIMLARIN 10 NUMARALARI

ONLAR TÜRKİYE'NİN EN İYİ DEFANS OYUNCULARI

İŞTE FORMASI İÇİN CANINI VERECEK FUTBOLCULAR

BİLDİĞİMİZ STADYUMLARIN BİLİNMEYEN FOTOĞRAFLARI

GECE ALEMİNE TAKILAN-TAKILMAYAN FUTBOLCULAR
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN