Fener'e neden gelir?

Perşembe 11.02.2010 09:48

İlk 11'de şans bulamayan ve takımdan ayrılmak isteyen İspanyol yıldız Fenerbahçe konusunda ne düşünüyor? Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım öyle bir bomba patlatmak istiyor ki, bu ismin Avrupa’nın gündemine gelip günlerce Sarı-Lacivertil takımın konuşulmasını istiyor. F.Bahçe’nin Raul sevdası ise sezon başına dayanıyor.

FENERBAHÇE'NİN ESKİ YILDIZI TAKIM BULAMADI AÇIKTA KALDI

ÖNERDİLER AMA FENERBAHÇE İSTEMEDİ

İspanya'da kulaklak kulağa dolaşan iddiaya göre F.Bahçe, Raul için teklif yaptı. İddiaya göre Raul'un da menajerliğini yapan Gines Carvaja, yardımcısı Alberto Toldra'yı Morientes'i pazarlamak için İstanbul'a gönderir. Toldra, Beşiktaş, G.Saray ve F.Bahçeli yöneticilerle Morientes için görüşür.

NEREYE GİTSE SORUN YARATTI

OĞUZ'A "ÇETİN" SUÇLAMA

G.Saray, Morientes'in transferine sıcak bakar ama sonra İspanyol futbolcu Marsilya'yı tercih eder. Toldra'nın F.Bahçe ile yaptığı görüşme ise kısa sürer, Sarı-Lacivertli yöneticiler Carvaja'nın elindeki futbolculardan sadece Raul ile ilgilenebileceklerini bildirir.

FENERBAHÇE'YE KİMLER GELMEDİ Kİ

Toldra'da, Raul'un Real Madrid için bir efsane olduğunu belirtir ve görüşme sona erer. Daha sonraki dönemde ise Raul'un Özbekistan'ın Bunyodkor takımı tarafından istendiğini ve Real Madrid'de oynamayadığı için canının sıkkın olduğu iddia edilir. Kimse bu haberi ciddiye almaz ama Toldra ile görüşen F.Bahçeli yönetici İspanyol menajeri arayarak haberin gerçekliğini öğrenmek ister. Toldra, Bunyodkor'un teklifinin ciddi olduğunu ama Raul'un Özbekistan'a gitmeyi düşünmediğini belirtir. Sonra da ekler: "Ama Raul, Real madrid'den ayrılmayı ciddi ciddi düşünüyor."

FENERBAHÇE'Yİ KİMLER ÇALIŞTIRMADI Kİ

Bunun üzerine F.Bahçeli yönetici, Toldra'ya "Raul, Real Madrid'den ayrılmak istersen onu F.Bahçe'de görmekten şeref duyarız" der. Toldra, bu teklifi Raul'a ileteceğini, sezon sonunda ise olacakları kimsenin bilemeyeceğini iletir. F.Bahçe yönetimi şimdilik hiçbir çaba göstermese de Raul'un transferi durumunda, alacağı komisyonla ilgilenen Carvaja'nın, Raul'un İstanbul'a gelmesi için İspanyol yıldızı ikna etmek için çabalayacağı iddia ediliyor.

fotomac.com.tr / özel
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN