Yeni tezgah mı?

Perşembe 11.02.2010 12:20

Sarı-Lacivertli yöneticiler Eskişehir ile oynadıkları lig maçında kötü yönetim gösterdiği gerekçesiyle topa tuttukları Abitoğlu'nun yeniden maçlarına verilmesine, "Yeni bir tezgah mı" şüphesiyle yaklaştı

F.Bahçe'den büyük öfke... Sarı-Lacivertli yönetim Manisa ile oynayacakları lig maçına hakem Kamil Abitoğlu'nun atanmasına tepki gösterdi. Başkan Aziz Yıldırım 5 Aralık 2009'da Eskişehirspor'la oynadıkları lig maçı sonrası Abitoğlu'nu eleştirerek, "Bu hakemler nedeniyle kulübümün hakkını savunamıyorum" demiş ve ardından Kulüpler Birliği Başkanlığı'ndan istifa etmişti. Bu olayın üzerinden çok geçmeden Abitoğlu'nun Manisa maçına atanması Sarı-Lacivertliler'i çıldırttı.

YENİ BİR TEZGAH KURULACAK


Fenerbahçeli yöneticilerin Diyarbakırspor maçında büyük hatalar yaptığı gerekçesiyle topa tuttukları Koray Gençerler'e öfkeleri henüz geçmeden Manisaspor maçına Kamil Abitoğlu'nun atanacağı haberi şok yarattı. Sarı-Lacivertli yöneticiler Futbol Federasyonu'yla soğuk savaş yaşarken, "Gözümüz hakemin üzerinde olacak. F.Bahçe'ye karşı yeni bir tezgah kurulursa buna asla izin vermeyeceğiz" dedikleri gelen bilgiler arasında.


ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER, YA ŞİMDİ?

DEVRE ARASININ EN KÖTÜ TRANSFERLERİ

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

ELDE PATLAYAN TRANSFERLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HANGİ ÜNLÜ HANGİ TAKIMI TUTUYOR?


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN