Raul Real'den ayrılıyor!

Perşembe 11.02.2010 16:15

İspanya'nın spor gazetelerinden Marca, Real Madrid'in önemli futbolcularından olan ancak bu sezon fazla oynama şansına sahip olmayan Raul'un sezon sonunda ABD'nin New York Red Bulls takımına transfer olabileceğini iddia etti.

NEREYE GİTSE SORUN YARATTI

OĞUZ'A "ÇETİN" SUÇLAMA

1994 yılından beri profesyonel futbol hayatını Real Madrid'de geçiren takımın değişmez "7" numarasının, artık veda edebileceğini yazan Marca gazetesi, Raul'un ABD'ye gitmesi halinde aşağı yukarı Madrid'de kazandığını alacağını belirtti. Raul'un menajeri Gines Carvajal, İspanyol futbolcunun şu an için Real Madrid'le olan sözleşmesini tamamlamak istediğini söyleyip, tekliflerin sadece ABD'den değil Katar ve İngiltere'den de geldiğini ifade etti.

FENERBAHÇE'NİN ESKİ YILDIZI TAKIM BULAMADI AÇIKTA KALDI

ÖNERDİLER AMA FENERBAHÇE İSTEMEDİ

32 yaşındaki Raul'un 2011'in Haziran ayına kadar Real Madrid kulübü ile sözleşmesi bulunurken, kulübün sportif direktörü Jorge Valdano, "Raul asla bir sorun olmaz. 15 yılda takıma sadece çözüm getirdi. Akıllı bir insan, Madridli ve nerede olacağını bilir. Geleceğine o karar verecektir" yorumunda bulundu. Marca'ya göre, ayrılması halinde Real Madrid kulübünün Raul'a büyük bir veda organize etmesi gerekiyor.

FENERBAHÇE'YE KİMLER GELMEDİ Kİ

Haberde, New York Red Bulls'un, Thierry Henry ve Paolo Maldini'yi de almak istediğini savundu.

FENERBAHÇE'Yİ KİMLER ÇALIŞTIRMADI Kİ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN