Web Sürümüne Geç

  Santos kararı şok yarattı

  11 Şubat 2010, Perşembe

  Fenerbahçe'nin brezilyalı yıldızı Andre Santos için verilen karar şok yarattı.

  NEREYE GİTSE SORUN YARATTI

  OĞUZ'A "ÇETİN" SUÇLAMA

  "KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM"

  OMUZU ÇIKTI MAÇTAN ÇIKMADI

  Brezilya Milli Takımı teknik direktörü Dunga'nın İrlanda ile oynayacakları maçın kadrosuna Andre Santos ile Real Madrid'de forma giyen Marcelo'yu çağırmaması Brezilya'da büyük şoka neden oldu. Lyon'da forma giyen Bastos ile birlikte Panthinakos'da forma giyen Gilberto'nun sol bek olarak düşünülmesi, Dunga'nın Andre Santos'u G.Afrika'ya götürmeyeceği anlamına geliyor denildi.

  SEMİH'İ MUTLAKA ALACAĞIM

  Diğer yandan İspanya'nın La Voz Galicia gazetesine konuşan Andre Santos, sakatlanan Filipe Luis için çok üzgün olduğunu söyledi. Deportivo'da forma giyen Filipe ile Brezliya Milli takımının sol kanadı için kapışan Andre Santos, "Onun sakatlanmasına çok üzüldüm. Aradığımda da bununla ilgili birbirimize espriler yaptık" diye konuştu. Santos, Filipe'nin Barcelona'ya transferi hakkında da kendisiyle sohbet ettiklerini belirtti.

  FENERBAHÇE'YE KİMLER GELMEDİ Kİ

  FENERBAHÇE'Yİ KİMLER ÇALIŞTIRMADI Kİ

  Santos, F.Bahçe ile ilgili olaraksa, "Büyük hedefleri gerçekleştirmek ve odaklandıklarımı elde etmeyi hak ettiğime inanıyorum. Avrupa'daki bütün zaman büyümeme, olgun bir kişi olmama yardımcı oldu. Sadece hedef ve arzularımı gerçekleştirmek için yaşıyorum" dedi.

  FENERBAHÇE'NİN ESKİ YILDIZI TAKIM BULAMADI AÇIKTA KALDI

  ÖNERDİLER AMA FENERBAHÇE İSTEMEDİ

  fotomac.com.tr / özel

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN