İşte Yıldırım'ın gözdesi

Cuma 12.02.2010 00:00

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Ortega, Anelka, Kezman gibi yıldızlardan dili yandığı için bu kez yoğurdu üfleyerek yiyecek.

Büyük takımlarda oynayıp her türlü başarıyı kazandığı için F.Bahçe'ye doymuş olarak gelen yıldızların kulübe birşey veremeyecek olduğunu anlayan Yıldırım, bundan böyle gözünü yıldız adaylarına dikti.

GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

Yıldırım'ın hedefindeki ilk isim Dentinho'ydu. Fakat Corinthians'ın başkanı Sanchez, Dentinho için elinde olmayan tüm satış hakları için pazarlığa kalkışınca bu transferde yatmıştı. Aynı dönemde Sportif Direktör Aykut Kocaman, Patrick ve Madson için de görüşmelerde bulunmuştu.

FUTBOLCULAR NASIL KADINLARLA BİRLİKTELER?

Fakat Kocaman'ın 1 numaralı hedefi Barcelona'nın da gözdesi olan Giuliano'ydu. Yeni Kaka lakaplı Giuliano ile Internacional yeni bir sözleşme yaptığı için ve bu oyuncu Dünya Gençler Şampiyonasında çok başarılı olduğu için kulübü satmaya yanaşmadı. F.Bahçe ısrar edince de sözleşmesindeki 52 milyon dolara serbest kalır maddesi Sarı-Lacivertli kulübün önüne sunuldu.

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİ

Sarı-Lacivertli yönetim devre arasındaki atağını şimdilik askıya aldı ve sezon sonunu beklemeye başladı. F.Bahçe yaz transfer dönemiyle birlikte tüm dünyayı ayağa kaldıracak bir transfere imza atarak 19 yaşındaki Giuliano'yu kadrosuna katmak istiyor.

fotomac.com.tr / özel

BÜLENT KORKMAZ GALATASARAY'DAN NASIL AYRILDI?

HAGİ'Yİ NİYE KIRGIN GÖNDERDİLER?

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA