Seni Fener'e istiyorum

Cumartesi 13.02.2010

F.Bahçe'nin hocası, Bursa maçından dönerken Aykut Kocaman'a "Tam bize göre. Sercan'dan daha iyi ve ucuz" diyerek gerekli işareti verdi

Sezon sonunda üç dünya yıldızını bünyesine katacak olan Fenerbahçe yerli yetenek avında rota değiştirdi ve Bursasporlu Sercan Yıldırım'ın yerine aynı takımdan Volkan Şen'i gündemine aldı. Genç yıldızın transfer edilmesini isteyen ise teknik direktör Daum oldu. Alman hoca bir süredir yakından takip ettiği Volkan Şen'e, önceki gece oynanan maçta bir kez daha hayran kaldı. Daum, maçtan sonra da soyunma odası koridorunda sarılıp tebrik ettiği Volkan'a "Seni F.Bahçe'de görmek istiyorum" dedi. Daum, Volkan konusunu Bursa'dan dönüş yolunda sportif direktör Aykut Kocaman'a da açtı.

IVANOVIC GÖZ KAMAŞTIRDI

"EYVAH G.SARAY'DAN BETER OLUYORUZ" HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ŞÜKRÜ SARACOĞLU STADI YIKILIYOR MU?

Fenerbahçe kafilesi, Botanik Park'taki İskender Konağı'nda yemek molası verirken, Daum, Kocaman'a "Bursa'dan oyuncu alacaksak bu Sercan Yıldırım değil Volkan Şen olmalı. Tam bizim aradığımız özelliklere sahip. Süratli ve teknik bir kanat adamı. Fiyatı da Sercan'dan çok daha uygun olur" dedi. Kocaman da 23 yaşındaki Volkan'a sıcak baktığını belirterek "Onu ben de çok beğeniyorum. Doğru ellerde, Türkiye'nin yeni yıldızı olur" yanıtını verdi. Kocaman, yemek masasından kalkarken Daum'a konuyu yönetime ileteceğini söyledi. Volkan'ın sözleşmesi 2013'te sona eriyor.


GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

FUTBOLCULAR NASIL KADINLARLA BİRLİKTELER?

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİ

İŞTE BÜYÜKLERİN BAŞINI AĞRITACAK FUTBOLCULAR

FUTBOLCULAR BU LÜKS OTOMOBİLLERİ KULLANIYOR
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN