Bu kadar ucuz mu?

Pazar 14.02.2010 21:42
2-2 sona eren Manisaspor-Fenerbahçe karşılaşmasının ardından oyuna sonradan giren kaleci Bulut ve Reha Kapsal maçı değerlendirdi.

Kaleci Bulut, "Öncelikle bugün sahaya galip gelmek için çıktık. Bir puan aldığımız için üzgünüm. Yediğimiz golde arkadaşımıza faul yapıldığını gördüm. 2-1'i yakalamışken berabere kaldığımıza üzüldük. Bundan sonra her maçımız final maçı ve puan kaybı yapmaya lüksümüz yok. Bir puan bizi pek mutlu etmedi." dedi

MAÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIZ


Reha Kapsal ise şunları söyledi: "Hepimiz çok üzgünüz. Son saniye golüyle 1 puan aldığımız için üzgünüz. Fenerbahçe oyuna iyi başladı, onlar golü bulduktan sonra oyun dengelendi. İlk yarı sonunda golü bulduk. Zaman zaman çok net pozisyonlar kaçırdık.

Biraz da hakeme değinmek istiyorum. Kadıköy'de 7 dakika uzatma gösterebilir mi, bu kadar ucuz mu? Ben çizgiyi geçtim diye beni saha dışına attı. O çizgiyi geçebilirsiniz, saha kenarında durduğumuz yerle saha arasındaki mesafe çok kısa. Bu hareketim refleksti ve bir adım ileri attım. Ben küfür etmedim herhangi bir şey yapmadım o maçın heyecanıyla olan bir hareketti. Ancak beni dışarı attı.

Sonuçta Fenerbahçe'den aldığımız bir puanda çok önemli. Sezon sonunda düşen takımı bir gol belirleyebiliyor. Bu puanın önemi var."

fotomac.com.tr

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN