Fenerbahçe'den 'vali' açıklaması

Pazartesi 15.02.2010 15:51

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, başkan Aziz Yıldırım'ın, Manisaspor maçında Vali Celalettin Güvenç'e tepki gösterdiği yönünde medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, Manisa Valisi Güvenç ile başkan Yıldırım arasında bir tartışma ya da diyalog söz konusu olmadığı ifade edilerek, ''Protokol tribününde bir taraftarın, sadece başkanımıza sözlü bir müdahalesi olmuş, ancak o kişi ile de herhangi bir tartışma ya da diyalog yaşanmamıştır. Hal böyleyken, söz konusu olayı başkanımız ile sayın vali arasında yaşanmış gibi göstermeye çalışmak, hangi amaca hizmet etmektedir'' denildi.

Fenerbahçe Kulübü kongre üyesi olan Vali Güvenç'in, Manisa şehri adına her iki kulüp yönetimine, futbol takımlarına ve taraftarlarına son derece kibar ve misafirperver bir davranış sergilediği belirtilen açıklamada, ''Bu vesileyle kendilerine de teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Manisaspor Kulübü Başkanı Sayın Kenan Yaralı ve yönetim kurulu üyeleri ile Manisa İl Emniyet Müdürü Sayın Adem Aydemir'e de yine misafirperver davranışları dolayısıyla Fenerbahçe Spor Kulübü olarak teşekkürlerimizi iletiriz'' ifadeleri yer aldı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN