Ne yazdılar

Cumartesi 20.02.2010
GÜRCAN BİLGİÇ / SABAH
Alex "bitik" diyoruz!..

Bir geride (Deniz), bir de ileride (Güiza) seni sağlam tutacak halkan yoksa, bu sonuca şükredip, Saracoğlu'nda daha az "sarsak" anlar bekleyeceksin. Bilica ile Deniz eleştirilecek ama mücadele eden onlar. Alex "bitik" diyoruz, attığı paslarla sahadan Avrupa Ligi gol kralı çıkabilirdi. Sahada ve kulübede sorun çözmesi gerekenler, problemin kendisi haline gelmiş.

HAKAN YAŞAR / VATAN
Mıknatıs gibi çekiyor
MAÇ tam Güiza'lıktı. Ancak Alex inadına süper paslar attıkça Güiza inadına kaçırdı. Zeminin Kadıköy'den kötü oluşu bir kör talih. F.Bahçe kötü şeyleri mıknatıs gibi çekiyor. Örneğin Yıldırım... G.Saray forvetlerine laf ettiğinden beri santrforları dökülüyor. 'Telli Baba'ya mı giderler, Güiza'nın ayaklarını tornaya mı verirler bilemiyorum. Ama şu kafasını tedavi etseler iyi olacak.

ALAATTİN METİN / AKŞAM
Futbol olarak ezilmedi
Fenerbahçe'de mücadele isteği var ama top kaybı çok üst düzeyde. Cristian sahada hiç yoktu. Güiza, boşu boşuna sağa sola koşuyor. Top ayağına geldiğinde yaşlı dedeler gibi oluyor. Yürekli, iyi futbol oynarken alınan yenilginin nedeni Güiza'dır. Üç golcüsü olan Fenerbahçe'nin takıma yakışan iyi golcüsü yok. Her şeye rağmen Fener futbol olarak ezilmedi. Tur için ümidi fazla.

ERDOĞAN ŞENAY / HÜRRİYET
Güiza şarlatanlığı
Futbol lisanı olarak Alex-Emre-Gökhan- Cristian-Mehmet Topuz-Bilica-Vederson- Özer Hurmacı gibi oyuncularla asla aynı dili konuşamayan bir "Güiza şarlatanlığını" asla göremiyordu kenar yönetimi... "Daum'un bu körlüğü" ile takım nasıl kazanır hale getirilebilirdi ki? Kusura bakılmasın Fenerbahçe, Lille önünde 1960'ların 70'lerin futbolunu oynamaya çalışıyordu.YIL YIL TÜRKİYE GOL KRALLARI

DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI

3 BÜYÜKLERDE MEKİK DOKUYAN FUTBOLCULAR


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN