F.Bahçe Lugano’da kazıklandı mı?

Pazartesi 22.02.2010 10:11

Fenerbahçe’nin Lugano transferinden büyük bir kazık yediği ortaya çıktı. Sarı-Lacivertli ekip 2006 yılında Sao Paulo’dan transfer ederken Uruguaylı için 6 milyon 675 bin euro ödemişti. Lugano’nun sözleşmesi geçen sezon bitmişti.

FENER'DE TAHT OYUNLARI

GUİZA'NIN ESKİ KARISI FUHUŞ PAZARLIĞINDA YAKALANDI

Ortaya atılan iddiaya göre Lugano'nun menajeri Figger, Uruguaylı oyuncuya boşta kaldığı süreçte kendi sahibi olduğu Rentistas takımına transfer etti. Lugano'yu almak isteyen İtalyan ve İspanyol kulüpleriyle de Lugano'nun Rentistas ile olan sözleşmesini gösterip, 5 milyon euro bonservis bedeli üzerinden pazarlık etti.

FENERBAHÇE'NİN GÜCÜNÜ GÖRECEKLER
,
FENERBAHÇE'Yİ KESİN YENECEĞİZ

Birçok takımın talip olmasına rağmen Lugano, Figger yüzünden bu transferi gerçekleştiremedi. O dönemde Lugano için tekrar F.Bahçe yönetimiyle masaya otudan Figger, Uruguaylı için Sarı-Lacivertli kulüpten de 5 milyon euro imza parası istedi.

İŞTE FENERBAHÇE'NİN SON BOMBALARI

Aziz Yıldırım bu teklif karşısında çılgına dönerken, ilerleyen günlerde F.Bahçe yaklaşık 3,5 milyon euro civarında bir rakama kendi oyuncusuna sözleşme uzattırdı. Yani F.Bahçe kendi oyuncusuna bonservis bedeli ödemiş oldu.

fotomac.com.tr / özel haber

RONALDO: "FENER'E GELİRİM"

MESSİ: "HAYATIMI RİJKAARD'A BORÇLUYUM"

YIL YIL TÜRKİYE GOL KRALLARI

DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI

3 BÜYÜKLERDE MEKİK DOKUYAN FUTBOLCULAR
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN