"Talihsiz bir takım olduk"

Pazartesi 22.02.2010 22:24
3-2 kaybedilen Bursaspor maçından sonra maçı yorumlayan Emre Belözoğlu, "Rakiplerimiz puan kaybederken biz de puan kaybedersek, taraftarımız bizden desteğini çeker, zor durumda kalırız" dedi ve şunları söyledi:

"Yanlış bişey söylersem kusura bakmayın. Maçtan sonra sıcağı sıcağına konuşuyorum. Taraftarımızdan özür diliyoruz muhteşemlerdi. Bugün bizi çok desteklediler. Maça iyi başladık istediğimiz skoru da elde ettik. Ancak takım halinde defans yapamıyoruz. Talihsiz bir takım olduk. Rakip geldiği zaman gol yiyoruz.

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN


Tekrar herkesten özür diliyoruz. Herşeyin en iyisini hak eden bi kulübümüz var. Herkesten özür diliyoruz. Çok üzgünüz. İçerde oynadığımız maçları kazanmamız gerekiyor. Defansif zaaflarımız var. Bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Hocamız gerekli analizleri yapar. Rakiplerimiz puan kaybederken biz de puan kaybedersek, taraftarımız desteğini çeker ve zor durumda kalırız. Biz burada taraftarımızın desteğiyle herkesi yenebilecek güçteyiz. Perşembe günü oynayacağımız maçta inşallah bugünü telafi ederiz." dedi.

fotomac.com.tr
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN