Ders almamış

Salı 23.02.2010
_Fenerbahçe'ye 2-0 neden yetmedi?
Fenerbahçe ile Bursaspor'un mücadelesi gerçekten izlenmeye değerdi. Zaten hırs ve mücadele varsa, bol pozisyon oluyor ve ister istemez o tribünlerin anbiansı ile kendinizi futbolun zevkine kaptırıyorsunuz. Dünkü maç da böyle bir heyecan fırtınası içinde geçti. Şayet Fenerbahçe 2-1'i yeterli görmese, kaçırdığı pozisyonları gole çevirse skor bu olmazdı.

FENERBAHÇE'NİN EN KÖTÜ TRANSFERLERİ

FENERBAHÇE TARİHİNİN EN İYİ YABANCILARI

RIDVAN DİLMEN FENER'İN TEŞHİSİNİ KOYDU


ŞAKA GİBİ BİR HABER! GÜİZA'YI BAKIN KİM İZLEDİ?

FENERBAHÇE - BURSASPOR MAÇINDAN KARELER

_Güiza ile oyuna başlamak doğru muydu?
Daum'un tercihleri şaşırttı. O kadar baskı varken Daniel Güiza ile maça başladı. Güiza'yı ilk 11'de görünce hayret ettim. Ben olsam Semih ile başlardım. Herkesin beklentisi de Semih'ti. Doğrusu da bu ama Daum bunca baskıya ve eleştiriye rağmen Güiza ile başlayıp herkesi şaşırttı. Semih'i 70'te aldı ama bence tam tersini yapmalıydı. Sonuçta da gördük hızlı adamlarla Bursaspor sonuca gidip golü buldu.

_Fenerbahçe neden ikinci yarıda oyundan düştü?
İki takımın oyuncuları da canla başla mücadele etti. İlk yarıda Fenerbahçe, ikinci yarıda ise Bursaspor'un hakimiyeti vardı. Bursaspor'da Sercan olsa skor çok daha farklı olabilirdi. Sakatlığı geçince inanıyorum ki Bursaspor'a büyük katkı yapacak. Fenerbahçe'yi 2- 0'dan 3-2 yenmek tarihi bir başarıdır. Bursaspor'u tebrik ediyorum. Fenerbahçe ikinci yarıda anlamsız panik yapınca maçı kaybetti. Defanstaki hatalar affedilmezdi. Büyük takımlar böyle durumlara düşmemeli.

FENERBAHÇE'DE KAZAN KAYNIYOR! İŞTE ASIL SORUN

_Christoph Daum nerede hata yaptı?
Bursaspor'un Batalla ile ilk golünde yine Ozan İpek imzası vardı. Trabzonspor maçındaki gibi kopya bir gol attılar. Belli ki bu ikiliye Fenerbahçe önlem almamış. Ozan ortaladı, kısacık Batalla golü attı. Bursa'nın Alex gibi etkili bir oyuncuyu kitlemesi lazımdı. İlk yarıda bunu başaramadılar, ikinci yarıda kaptanın etkisi düşünce Bursa işi bitirdi. 2- 2'den sonra Fenerbahçe panikle Bursaspor'un üzerine gitti. Oysa hızlı adamlarla yapılan kontratakların gol getireceği gerçeğini Daum'un düşünmesi lazımdı.

Bilica'dan Fener'e uçan tekme
Bilica'nın 85'te Volkan Şen'e ceza sahası içindeki uçan tekmesi Fenerbahçe'ye pahalıya patladı. Kazanılan çift vuruşu Ozan İpek gole çevirdi. Mecburen saldıran Kanarya, 90+1'de 3. golü de yiyip yenildi.
GOL ATAMAYAN GOLCÜLER

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

4 BÜYÜKLER BU FUTBOLCULARI ALDIKLARINA PİŞMAN OLDULAR

İŞTE AVRUPA'YI SALLAYAN MÜSLÜMAN FUTBOLCULAR

ARDA TURAN, SEMİH VE EMRE BELÖZOĞLU'NUN İKİYE KATLADI

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN