Fener Sercan'ı bitirdi

Çarşamba 24.02.2010
Sarı-lacivertli ekip, pazartesi günü transferde mutlu sona ulaştı. Yıldız oyuncu, anlaşma sağlanmasının rahatlığı ile Fenerbahçe-Bursa maçını sarı-lacivertli taraftarlarla izledi.

DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI SOYUNDU! TIKLA VE GÖR

FENERBAHÇE'YE GELEN EN İYİ YABANCI KİM?

Fenerbahçe, Türk futbolunun yeni yıldızı olarak gösterilen Bursasporlu Sercan Yıldırım konusunda mutlu sona ulaştı. G.Saray'ın da ilgilendiği Sercan'ı ezeli rakibine kaptırmak istemeyen sarılacivertli yönetim, elini çabuk tuttu ve genç futbolcuyla büyük ölçüde anlaştı. Edinilen bilgiye göre, Fenerbahçe transfer operasyonunu başlatan düğmeye pazartesi sabahı bastı. Hem Sercan'la hem de kulübü Bursaspor'la gizlice masaya oturan Fenerbahçeli yöneticiler yaklaşık iki saat süren görüşmede istediğini elde etti.

UEFA SINAVI ÖNCESİ FENERBAHÇE'YE KÖTÜ HABER

DİEGO LUGANO'DAN BÜYÜK FEDAKARLIK-TIKLA

Anlaşma sağlandıktan sonra Sercan yöneticilerle birlikte gizlice Şükrü Saracoğlu Stadı'na geldi. Burada stadı gezen 20 yaşındaki futbolcu, akşamki Fenerbahçe-Bursaspor maçını da yeşilbeyazlı yöneticilerle değil, maraton tribününde Fenerbahçeli taraftarlarla izledi. Sakatlığı nedeniyle forma giymeyen Sercan'ın Bursaspor gollerinde pek sevinmemesi de dikkat çekti. Kulübüyle sözleşmesi 2012'de bitecek olan yıldız oyuncu, çok büyük bir aksilik çıkmazsa yeni sezonda Fener forması giyecek.MESSİ: "HAYATIMI RİJKAARD'A BORÇLUYUM"

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ


AVRUPA'DAKİ LEJYONERLERİMİZ!

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI!


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN