Güiza omuzlarda

Çarşamba 24.02.2010 19:26

Fenerbahçeli taraftarlar, Fransa'nın Lille takımıyla yarın oynanacak UEFA Avrupa Ligi maçı öncesi futbolcular ve teknik heyete destek verdi.

Can Bartu Tesisleri önünde toplanan yaklaşık 200 sarı-lacivertli taraftar, araçlarıyla tesislere giren futbolcular ve teknik heyete sevgi gösterilerinde bulundu.

Taraftarlar, en büyük desteği Bursaspor ile oynanan Turkcell Süper Lig maçında tribünlerden protesto edilen İspanyol futbolcu Daniel Güiza'ya gösterdi. Güiza'yı alkışlar ve tezahüratlarla karşılayan taraftarlar, uzun süre ''Dani Güiza'' diye bağırarak, Lille maçı öncesi moral verdi.

KALECİ HARİÇ 10 FUTBOLCU

GUIZA OMUZLARDA

Antrenmanın başlamasıyla birlikte saha kenarına alınan taraftarlar, desteklerini burada da sürdürdü.
Tezahüratlar yapan ve açtıkları pankartlarla futbolculara moral veren taraftarlar, yine en büyük ilgiyi Güiza'ya gösterdi. Güiza da koşu sırasında el sallayarak taraftarların sevgi gösterilerine karşılık verdi.
Koşu sırasında Selçuk ve Semih, taraftarların önünden geçerken Güiza'yı omuzlara aldı ve İspanyol golcüye onlar da destekte bulundu.

DAUM, TARAFTARLARIN İÇİNE GİRDİ

Futbolcuların koşusu sırasında taraftarlar, teknik direktör Cristoph Daum lehine de tezahüratlar yaparken, Alman teknik adam, saha kenarına kadar gelip taraftarların arasına girdi.

Daum, taraftarlarla tek tek tokalaşırken, Can Bartu Tesisleri'nde ''Christoph Daum'' tezahüratları yankılandı.

BAŞKAN VE YÖNETİCİLER DE MORAL VERDİ

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler de Lille maçı için yapılan son antrenman öncesinde tesislerde futbolcular ve teknik heyetle bir toplantı yaptı.

Aziz Yıldırım ile yöneticiler Ali Koç, Murat Özaydınlı, İlhan Ekşioğlu, Ali Yıldırım ve Turhan Şahin'in, Fransız takımıyla yapılacak maç öncesi, toplantıda teknik heyet ve futbolculara, güvenlerini dile getirdikleri ve moral verdikleri öğrenildi.

Başkan ve yöneticiler daha sonra saha kenarından antrenmanı izledi.

ANTRENMAN

Antrenman öncesi Daum, saha kenarında futbolcularla kısa bir toplantı yaptı.
Alman teknik adamın, yarın sahaya farklı bir 11'le çıkacaklarını söylediği ve ''Hepiniz Fenerbahçe'nin futbolcularısınız. Ben hepinize güveniyorum'' dediği öğrenildi.
Bu arada, toplantı sonunda futbolcuların, hep bir ağızdan ''Yarın gerçek Fenerbahçe'yi görecekler'' diye bağırdıkları duyuldu.

İlk 15 dakikası basına açık olan antrenmana koşularla başlayan futbolcular daha sonra taktik çalışmasına geçti.

Alman teknik adamın, antrenmanda Volkan Demirel, Bekir, Bilica, Önder, Deniz, Gökhan Gönül, Selçuk, Emre, Semih, Alex ve Güiza'ya as takımda yer verdiği gözlendi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN