Kredim pazara kadar

Perşembe 25.02.2010

"Yarınki (bugün) maç dönüm noktası olabilir. İyi bir sonuca ihtiyacımız var" " İyi skor pazar günü de gelebilir. En büyük baskıyı ben oluşturuyorum"

FENER'DE SOYUNMA ODASINDA KIYAMET KOPARAN KAVGADA KİMLER VAR? TIKLA

9 oyuncum sakat
Daum, bugün oynanacak Lille maçının bir dönüm noktası olduğunu söyledi. Alman hoca, "Tam 9 futbolcum sakat. Belki yarın (bugün) 10 olabilir. Sağlam olanları sahaya süreceğim, Deivid de yedek kulübesinde oturacak" diyerek başladığı basın toplantısında, "Kötü skorda baskıyı kaldırabilir misiniz" sorusuna cevap verirken stresini ele verdi.

DÜNYA YILDIZI FENER'DEN NEDEN KAÇTI?

SERGEN'İN SEVGİLİSİYLE BASILAN ÜNLÜ FUTBOLCU KİM?

Sonrası tufandır
En büyük baskıyı ben oluşturuyorum. Kendimi hep baskı altında tutuyorum. Yarın (bugün) iyi bir sonuç her şeyi pozitif hale getirebilir. Olmazsa pazar günü de (İstanbul BŞB lig maçı) iyi bir sonuç gelebilir" diyen Daum, 'Pazardan sonra fırtına' olabileceği sinyalini verdi. Belediye maçı da kaybedilirse Daum'un gönderileceği iddia ediliyor.

DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI

SOYUNAN TÜRK SPORCULAR

Yerler değişecek
Lille'in kontratak bir futbolu tercih edeceğini düşündüğünü de açıklayan Daum, "Sahaya çıkacaklara güveniyorum. 9 eksiğe rağmen turu geçebiliriz. Bazı oyuncular alışkın oldukları mevkinin dışında görev alacak. Lugano, Vederson ve Cristian oynamayacak" diye konuştu. Alman hoca kadro ve diziliş hakkındaki soruya ise ilginç bir cevap verdi.

Lourdes ilaç mı?
Hakaret olmadığı müddetçe her türlü eleştiriye açık oldunu belirten ve salonda Fransız gazetecilerin de olduğunu ima eden Daum, "Fransa'da Lourdes adlı özel bir ilaç varmış. Misafirlerimiz o ilacı bize getirirlerse sakatlarımız oynar" dedi. Ancak Lourdes ilaç değil, Fransa'da bir kasaba. Katolikler bu kasabanın suyunun şifalı olduğuna inanıyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN