Ronaldo ve Kaka F.Bahçe'ye geliyor

Perşembe 25.02.2010 09:23

Daha önce Robinho-Diego ikilisi için devreye giren fakat bu oyunculardan genç olduğu için vazgeçen Sarı-Lacivertli yönetim aynı hatayı bir daha tekrarlamak istemiyor.

FENERBAHÇE'YE GELEN EN İYİ YABANCI KİM?

RİJKAARD MEYDAN OKUDU

Bu yüzden de Internacional'ın 'çıtır Kaka' lakalplı yıldızı Giuliano ile 'yeni Ronaldo' lakaplı Neymar için sıkı br araştırma yapıyor. Özellikle Giuliano için bu oyuncunun Boşnak menajeri Muhamed Sakiç ile sürekli bağlantı halinde olunduğu iddia edildi. Hatta Sakiç'in daha önce Rusya'da Spor FM'e açıklama yaparak F.Bahçe'nin CSKA ile birlikte Giuliano'yu istediği haberini veren Rus yardımcılarından Biser Mehandzisky'yi bile kovduğu iddia edildi.

FENER'DE SOYUNMA ODASINDA KIYAMET KOPARAN KAVGADA KİMLER VAR? TIKLA

DÜNYA YILDIZI FENER'DEN NEDEN KAÇTI?

SERGEN'İN SEVGİLİSİYLE BASILAN ÜNLÜ FUTBOLCU KİM?

Bu arada Spahic'le İBB'nin Boşnak kalecisi Hasagic ile de görüşmelerin devam ettiği iddia edildi.
Sarı-Lacevirtli yöneticilerin ayrıca Santos'da forma giyen Neymar için de temaslar kurduğu biliniyor. Bu temaslar sırasında Neymar'ın Türkiye haklarını elinde bulunduran Ayhan Hüseyinoğlu ile sürekli bilgi alışverişinde bulunulduğu iddia edildi.

FENERBAHÇELİLER'DEN GALATASARAYLILAR'A BÜYÜK DARBE

Neymar'ın da Brezilya'da yaşayan Israel Carmo ve Ayhan Hüseyinoğlu aracılığıyla Türkiye hakkında bilgi aldığı bildirildi. 92 doğumlu Neymar için Santos'un istediği 6 milyon euro çok görülürken, daha önce Diego ile Robinho akla getirilince hiç de sorun olmayacağı iddia edildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN