"Volkan iyi olmasaydı..."

Cuma 26.02.2010 00:52
UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçında Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Fransa'nın Lille takımının teknik direktörü Rudi Garcia, daha önce çalıştıkları gibi, duran toptan attıkları golle tur atladıklarını söyledi.

Garcia, maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, yedikleri golde iki hata birden yaptıklarını belirterek, ''Yediğimiz golde Emre'yi boş bıraktık ve çok erken çıkarak Güiza'nın kalecinin önünde kalıp, görüş alanına daraltmasını sağladık, ancak maçın 90 dakika olduğunu unutmadık'' dedi.

Yedikleri golden sonra, Fenerbahçe'nin geriye yaslandığını kaydeden Rudi Garcia, ''1-0 dan sonra pozisyon bulmaya başladık. Çok iyi bir takıma karşı oynadık. Volkan Demirel iyi bir performans sergilemeseydi, belki daha rahat gol bulabilirdik. Duran toplara çok çalışmıştık. Duran toptan bulduğumuz golle de tur atladık'' diye konuştu.

Garcia, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda çok güzel bir atmosferde oynadıklarını belirterek, sarı-lacivertli taraftarların yarattığı atmosferden övgüyle söz etti.

Rudi Garcia, 3. turda Liverpool gibi Avrupa'nın en büyük takımlarından birine karşı oynayacak olmalarının, kendileri için çok güzel olacağını kaydetti.

Fransız bir gazetecinin, golü atan Rami'nin Fransa Milli Takımı'na seçildiğini hatırlatması üzerine Garcia, ''Rami, milli takıma seçildiği için çok memnunum. Attığı golle bize turu getirdi'' dedi.

LUCESCU DA ELENDİ: İŞTE TUR ATLAYAN TAKIMLAR

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN