Aziz Yıldırım'ı çıldırttılar!

Cumartesi 27.02.2010 09:12

90 dakikada müthiş mücadele ediyorsun ama olmadık bir golle eleniyorsun. Böyle şey olmaz Dört kişi bir adamı tutamıyor. Köy takımı bile böyle acemice gol yemez. Şu taraftara yazık

Fenerbahçe'nin Lille karşısında 1-0 öndeyken son dakikalarda yediği golle UEFA Avrupa Ligi'nden elenmesi taraftarları olduğu kadar Başkan Aziz Yıldırım'ı da fazlasıyla etkiledi. Maçı büyük bir heyecanla izleyen Yıldırım, Fransız ekibinin golünden sonra soğukkanlılığını yitirdi. 90 dakika sonrası locasında giden ve adeta isyan bayrağını çeken Yıldırım, en çok da yenen golde savunmanın yaptığı acemice hataya sinirlendi.

FENERBAHÇE'NİN TRANSFER DOSYASI

BOMBOŞ KAFAYI VURDU!


Başkan Aziz Yıldırım "90 dakika müthiş mücadele ediyorsun ama olmadık bir golle eleniyorsun. Böyle şey olmaz" ifadesini kullandı. Yıldırım, maçın bitiminden sonra da tepkisine devam etti. Bu kez yönetici arkadaşlarına isyan eden Başkan Aziz Yıldırım, "Dört kişi bir adamı tutamıyor. Sanki hiçkimse yokmuş gibi kafayı vuruyor. Köy takımı bile böyle acemice gol yemez. Şu taraftara yazıktır günahtır" dedi.

İŞTE BAŞKAN YILDIRIM'I ÇILDIRTAN POZİSYON

Maçın 85. dakikasında Lille'in kullandığı serbest vuruşta adam paylaşımındaki büyük hata bu fotoğrafta açıkça gözüküyor. Cristian, Vederson, Semih ve Bilica pozisyonu izlerken Lille'in üç futbolcusu bir arada topa hareketleniyor. Aralarından Rami kafayı vurup umutlarımızı bitiriyor.

ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER, YA ŞİMDİ?

DEVRE ARASININ EN KÖTÜ TRANSFERLERİ

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

ELDE PATLAYAN TRANSFERLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN