Eyvah Eyvah!

Pazar 28.02.2010 17:15

F.BAHÇE’nin tepetaklak düşüşü devam ediyor... kimse önüne geçemiyor. İstanbul BÜYÜK Şehir Belediye’nin İSKENDER’i attığı 2 golle F.Bahçe’yi yıkarken, Alex attığı şık golü, Mahmut’a attığı tekmeyle unutturdu. Sarı-Lacivertli takım şampiyonluk yarışında çok önemli bir üç puan daha kaybederken, kırmızı kart gören Alex’i de kaybetmiş oldu.

Olimpiyat Stadı'na F.Bahçe'yi izlemek için giden Sarı-Lacivertli taraftarlar ise Ata Demirer'in son günlerdeki eğlenceli filmi 'Eyvah Eyvah'a gidip gülmedikleri için pişman oldular. Ancak maç sonrası 'Eyvah, eyvah' diyerek, şampiyonluğun bağıra bağıra kaçtığını yönetimi ve Daum'u 'istifa'ya çağırarak gösterdiler.

9 eksikli Belediye 5 eksikli F.Bahçe'yi son üç sezondur geleneksel şekilde yine 2 golle mağlup ederken, Sarı-Lacivertliler üç sezon sonra ilk kez Belediye'ye deplasmanda gol atmayı başardı.
F.Bahçe yine 85'den sonra iflas ederken, Güiza'ya atılan topta son adama kırmızı kart göstermeyen Fırat Aydınus, Alex'e kırmızı kart gösterdiği pozisyonda ise eleştirildi. Belediye'nin attığı ikinci golde ise ofsayt iddiası doruğa çıktı.

MAÇTAN ÇOK ÖNEMLİ KARELER İÇİN TIKLAYIN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN