Derin darbe

Pazartesi 01.03.2010

Ekrem'in Güiza'yı çekmesini sarı ile geçiştiren Fırat Aydınus Alex'i ise ağır bir kararla oyundan attı ve sonuca tesir etti

İstanbul Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe maçında tam bir hakem skandalı yaşandı. MHK'nın gözde hakemlerinden Fırat Aydınus verdiği çelişkili ve hatalı kararlarla maçın sonucunu etkiledi. İkinci yarıda son adam Ekrem'in Güiza'yı arkadan çekmesini sarı kartla geçiştiren Aydınus, 79. dakikada Alex'i atmaktan geri kalmadı.

MAÇTAN ÇOK ÖNEMLİ KARELER İÇİN TIKLAYIN

Hakkı sarı karttı
Otoriteler Alex'in Mahmut'un baldırına gelen tekmesinin ancak sarı kart olabileceğini belirtirken, Fırat Aydınus, Brezilyalı yıldıza direkt kırmızı göstererek oyundan attı. Hakemin taraflı kararları ve Alex'in oyundan atılmasının ardından Fenerbahçe tamamen oyundan düştü. 4 dakika sonra da Belediye'nin galibiyet golü geldi.

FENERBAHÇE'NİN KAPTANLARI

FENERBAHÇE'NİN ÜNLÜ HOCALARI

Alex'e 2 maç ceza geliyor
79'uncu dakikada Efe'nin baldırına basıp direkt kırmızı kart gören Alex'in iki maç takımdan ayrı kalması bekleniyor. Kaptan, iki maçlık ceza gelirse takımı Antalya ve G.Birliği karşılaşmalarında yalnız bırakacak. Bu arada 2004 yılından beri Fener forması giyen Alex, ligde ilk kez kırmızı kart görerek oyundan atıldı. Alex sadece 19 Ekim 2005'te Schalke 04 maçında ikinci sarı karttan kırmızı kart görmüştü.

HANGİ TEKNİK DİREKTÖR NE KADAR KAZANIYOR?

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ FRİKİKÇİLERİYükleniyor
BİZE ULAŞIN