Kırmızı yaktı

Pazartesi 01.03.2010

"Tam 1-1'i bulmuşken maalesef Alex kırmızı kart gördü O kart niye verildi anlamadım. Çok basit goller yiyoruz"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, mağlubiyetin değişik nedenleri olduğunu, ancak Alex'in gördüğü kırmızı kartın maçın kaderini çizdiğini söyledi. Alman hoca, "Tempoyu yüksek tutamadık. Çok fazla bireysel hata yaptık. Oyunu başlatırken basit top kayıplarıyla rakibi kontraya davet ettik. Belki ilk yarı 1. golü atabilirdik. İlk golü atsaydık bizim için çok iyi olurdu" dedi. Deniz'in attığı golde şanssızlık yaşadığını dile getiren Daum şöyle devam etti:

MAÇTAN ÇOK ÖNEMLİ KARELER İÇİN TIKLAYIN

Bize bir galibiyet lazım
"İkinci yarıya tam Fenerbahçeye yakışır şekilde başladık. 1-1'i hak ettik. Ondan sonra maalesef kırmızı kart var. Orada nasıl bir kart verirler anlamıyorum." Daha sonra 2. golü yediklerini belirten Daum, "Rakibi gol atmaya davet ettik. Defansta daha güvenli hareket etmemiz gerek. Çok basit goller yiyoruz. Aslında neden basit, oyun kurmaya çıkarken top kaybedince rakibe alan veriyoruz. Bize bir galibiyet lazım. Ondan sonra da seri yakalamalıyız" diye konuştu.

FENERBAHÇE'NİN KAPTANLARI

FENERBAHÇE'NİN ÜNLÜ HOCALARI

Sylla kör oluyordu, Fener'e ceza yolda
Olimpiyat Stadı'nda 2-1 biten maçın ardından istenmeyen olaylar yaşandı. Belediyeli Sylla çıkış tüneline giderken tribünlerden atılan madeni para gözüne isabet etti. Yere düşen Sylla ambulansa götürülüp, tedavi edildi. Yardımcı hakem Orkun Aktaş'a da çakmak atıldı. Olaylar nedeniyle F.Bahçe'ye 1 maç seyircisiz oynama cezası gelebileceği belirtildi.

HANGİ TEKNİK DİREKTÖR NE KADAR KAZANIYOR?

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ FRİKİKÇİLERİYükleniyor
BİZE ULAŞIN