Web Sürümüne Geç

  Peki sen gördün mü!

  Pazar 01.03.2010

  8'de 8'lik zafer serisiyle övünen Daum, futbola kızan taraftara "Böyle rekor gördünüz mü" diye sitem etmişti. İşler terse döndü, şimdi taraftar soruyor

  Fenerbahçe, İstanbul BŞB yenilgisiyle galip gelememe serisini 7 maça çıkardı. 2. yarıdaki 5-1'lik Sivas galibiyetinden sonra zafere hasret kalan Sarı Kanarya, ligde son 4 maçta 2 beraberlik (Diyarbakır 1-1, Manisa 2-2) 2 yenilgi (Bursa'ya 3-2, Belediye'ye ise 2-1) alırken liderlikten 3. sıraya düştü ve tepetaklak oldu. Fenerbahçe, son 10 dakika sendromunu bu maçta da yaşadı.

  FENERBAHÇE'DE DAUM GÖNDERİLMELİ Mİ? ANKET İÇİN TIKLAYIN!


  MAÇTAN ÇOK ÖNEMLİ KARELER İÇİN TIKLAYIN

  Cevap ver daum
  Manisa, Bursa ve Lille karşısında son 10 dakikada yediği gollerle hüsran yaşayan F.Bahçe, dün de 83'te devrildi, gözler Daum'a çevrildi. Fener lige 8'de 8'lik zafer serisiyle başlamış, taraftarı buna rağmen futbolu eleştirmişti. Daum da "Böyle rekor gördüler mi" diyerek sitem etmişti. Taraftar şimdi aynı soruyu Daum'a soruyor: 7 maç, sıfır galibiyet. Sen böyle rekor gördün mü!

  FENERBAHÇE'NİN KAPTANLARI

  FENERBAHÇE'NİN ÜNLÜ HOCALARI

  Olimpik takla
  Olimpiyat Stadı Fenerbahçe için Zulümpiyat Stadı'na dönüştü. Zico ve Aragones'ten sonra Daum da bu stattan boynu bükük ayrılanlar kervanına katıldı.


  HANGİ TEKNİK DİREKTÖR NE KADAR KAZANIYOR?

  TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN