Web Sürümüne Geç

  Umutsuz bekleyiş

  Salı 03.03.2010

  Daum'a inanç azaldı, takım içinde de yükü omuzlayacak isim yok. Başkan ise çaresiz görünürken, camia "bir kurtarıcı" arıyor

  Fenerbahçe'de adeta bir ölüm sessizliği yaşanıyor. Oluşan karamsar hava bir türlü dağılmazken, camiada ise umutsuzca bekleyiş hakim. Herkes çaresizlik içinde birbirine, "Bu takımı ayağa kim kaldıracak?" diye soruyor. Şimdilik bu soruya bir yanıt bulunamıyor. Zira 'güvenilen dağlara kar yağmış' durumda. Taraftarın anketlerde başsorumlu gördüğü Cristoph Daum'dan umut yok.

  SORU İŞARETLERİ
  Yanlışları, onu "kurtarıcı" rolünü üstlenmede pek de güvenilir kılmıyor. Alman teknik direktöre olan inanç giderek azalıyor. Bu sezon sportif direktör olarak göreve gelen ve Daum'la sorunları bulunan Aykut Kocaman hakkında da soru işaretleri var. Yetkileri tam bilinmeyen Kocaman'ın ortaya henüz bir kimlik koyamadığı ve takıma da herhangi bir ateşleyici güç olamayacağı konuşuluyor.

  ŞİMDİLİK YANITSIZ
  Başkan Aziz Yıldırım'ın ise şu aşamada yapacağı fazlaca bir şeyin olmadığı ifade ediliyor. Geriye takımın liderleri kalıyor. Odaklanan isim ise kaptan Alex de Souza. Ancak Alex, kaptanlığı sadece "imaj" olarak algılıyor gibi gözüküyor. Fiziki düşüş içinde ve futbolcu olarak yapacakları da sınırlı. Peki Fenerbahçe'yi kim kurtaracak? Bu sorunun yanıtı şimdilik yanıtsız.

  DAUM'LA BİR YERE VARAMAYIZ
  Kredisini giderek tüketen Daum'a takım içinde de güvenin azaldığı belirtiliyor. Samandıra'da futbolcular arasında şu sözlerin sıkça kullanılmaya başlandığı ifade ediliyor: "Daum'la bir yere varamayacağımız artık çok açık!"

  DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

  DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI


  GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

  "KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİ  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN