Web Sürümüne Geç

"Mutlu sona ulaşacağız"

Perşembe 04.03.2010 23:41
Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Murat Özaydınlı, üst üste gelen puan kayıplarına üzüldüklerini, ancak sezon sonunda mutlu sona ulaşacaklarına inandığını söyledi.

Özaydınlı, Fenerbahçe TV'ye yaptığı açıklamada, her maçın kazanılamayacağını ve puan kayıplarının olabileceğini belirterek, ''Bu kayıplar üst üste geldiği zaman hepimizi üzüyor, ama üzülmekle elimize bir şey geçmez. Fenerbahçe camiasının ve taraftarının en büyük özelliği, böyle günlerde devreye girmesidir. Çok güzel kadromuz var. Sezon sonunda inşallah herkesin beklediği o mutlu sona ulaşacağız'' dedi.

FENERBAHÇE'DE TRANSFER OPERASYONU

Kendileri için kötü bir dönem olan şubat ayını geride bıraktıklarını, bundan sonra en önemli günlere başladıklarını ifade eden Özaydınlı, ''Bugünden itibaren de yine her zamanki gibi, yıllardır yaptığımız gibi, 100 yıldır yaptığımız gibi, kenetleneceğiz ve bu zor günleri aşacağımıza yürekten inanıyorum'' diye konuştu.
Sarı-lacivertli yönetici Cihan Kamer de önlerinde 11 maç bulunduğunu, üzgün, ancak ümitsiz olmadıklarını kaydederek, görüşlerini şöyle açıkladı:

''İlk gün şampiyonluğa nasıl inanıyorsak, bugün de aynı şekilde inanıyoruz. Futbolcu arkadaşlarımız ve teknik heyetle görüşüyoruz. Onlar da aynı inancı taşıyorlar. Gün, artık daha çok kenetlenme, daha çok birbirimize sarılma günü. İnşallah Fenerbahçeliler, senelerdir yaptıkları gibi kenetlenecekler, takımlarına sahip çıkacaklar ve şampiyonluk kupasını hep beraber kaldıracağız.''

10 YILA DAMGASINI VURAN FUTBOL OLAYLARI

TRANSFERİN 20 BOMBA İDDİASI İÇİN TIKLAYIN

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN