Web Sürümüne Geç

"Sakatlığım düzeldi"

Cuma 05.03.2010 17:37

Menisküs ameliyatının ardından düzelen ve takımla birlikte çalışmalara başlayan Fenerbahçeli futbolcu Ali Bilgin, en kısa zamanda formasına kavuşmak istediğini söyledi.

Ali, FB TV'ye yaptığı açıklamada, takımla çalışmalara başladığını belirterek, ''Sakatlığım sona erdi. Dizimden bir sinyal gelmediği sürece eski formuma yeniden ulaşmayı hedefliyorum. Ligin bitmesine fazla maç kalmadı. En kısa zamanda formayı giymek istiyorum'' dedi.

Takımın son haftalarda aldığı sonuçlardan memnun olmadıklarını kaydeden Ali, puan kayıplarını telafi etmek zorunda olduklarını söyledi. Antalyaspor ile 7 Mart Pazar günü yapacakları maçta çıkışa geçeceklerine inandığını vurgulayan Ali, ''Bu maç bizim için dönüm maçı olmalı. Antalyaspor maçından 3 puan alıp, önümüzdeki maçlara bakacağız'' diye konuştu.

''Her maçı final havasında geçireceğiz'' diyen Ali, şunları kaydetti:

''Sonunda da inşallah gülen taraf biz olacağız. Antalyaspor iyi bir takım, iyi oyunculara sahip. Ama evimizde oynuyoruz, seyircimizin karşısında. Önemli olan bizim takımımız. İyi oynadığımız takdirde 3 puanı alacağız. Son iki sene istediğimizi gibi gitmedi. Bu sene her sene olduğu gibi, tabii ki şampiyon olmak istiyoruz.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN