İşte dev anketin sonucu

Pazar 07.03.2010 17:16

Fenerbahçe'deki düşüşün sorumlusu kim? Bu sene neden bir türlü huzur bulunamadı, beklenen başarı elde edilemedi? 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü veren Başkan Aziz Yıldırım neden eleştiriliyor?

İşte bütün bu soruların cevabını taraftarlara sorduk. Yaklaşık 1 hafta süren "Fenerbahçe'deki başarısızlığın sorumlusu kim?" anketinin sonuçları ortaya çıktı.

16350 kişinin katılımıyla gerçekleşen dev anketin sonuçlarına göre; Teknik Direktör Daum ile Başkan Aziz Yıldırım kafa kafaya bir mücadeleye giriştiler! Sonuçta oyların 5797'sini alan Daum, Fenerbahçelilere göre asıl suçlu ilan edildi.Başkan Aziz Yıldırım'ı da taraftarlar Daum'dan sonra en büyük suçlu ilan ettiler.Taraftarlara verilen seçenekte yer alan golcü futbolcu Guiza 1060 oyla kalırken, ne kadar gol atamazsa atamasın taraftarların sevgisini kaybetmediği ortaya çıkıyor.

Ankette verilen cevaplardan da biri de 4380 oy alan "hepsi" seçeneği...Burada da hem Aziz Başkanın hem Daum'un taraftarlar gözünde yeterli hamleleri yapamadığını gösteriyor.

Fotomac.com.tr'deki haberlere yazılan yorumlara göre de Daum taraftarlar tarafından gitgide büyüyen bir tepkiyle karşı karşıya...Taraftarların büyük çoğunluğu Alman Çalıştırıcının gitmesinden yanayken, ara transferde futbolcu almayan ve kötü gidişe müdahele etmeyen Aziz Yıldırım da payına düşen tepkiyi alıyor. Zico'yu göndermesine bir türlü anlam veremeyen Fenerbahçeli taraftarlar, Tuncay ve Aurelio konusunda da başkanı suçlamaya devam ediyorlar.

Ezeli rakipleri Galatasaray'ın her alanda konuşulan işler yapması, transfer konusunda sürekli bir heyecan yaşatmış olması ve Aziz Başkanın bunlara karşılık vermemesi Fenerlileri kızdırıyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN