Seks skandalını anlattı

Çarşamba 10.03.2010 14:01

Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldızı Andre Santos, De Boleiro isimli siteden Luciano Borges’in sorularını yanıtladı. Tele-röportaj şeklinde yapılan münazada, Borges, Santos’a “Grup seksi” sordu. Santos’un cevabı ise oldukça ilginçti.

"Olay basına yansıdıktan sonra yönetim tarafından sorguya çekildim. Daum, bazı gazetelere grup seks yapıldığını söylemişti, fakat sorgulama sırasında bana destek çıktı. Gazetelere böyle bir şey söylemediğini belirtti. Bana moral verdi"

Andre Santos, skandalla ilgili olarak Dunga'nın da kendisine büyük destek olduğunu, basının değil kendisinin söylediği sözlere itibar ettiğni belirtti. Santos, skandal patladıktan sonra milli takıma giremediği ile ilgili yorumlara ise inanmadığını, Dunga'nın iyi bir profesyonel olduğunu, amacının da en iyisini yapmak olduğuna inandığını belirtti.

Andre Santos, son iki milli maça çağırılmaması nedeniyle endişeli olduğunu da belirterek, "Dünya Kupasına gitme umutlarım azalıyor" diye konuştu. Santos, Antalyaspor'a attığıo golle ilgili olaraksa, "Deliği gördüm vurdum ve gol oldu" diye açıklama yaptı.

fotomac.com.tr / özel haber

O GOL HERŞEYİ DEĞİŞTİRMİŞTİ

SANTOS'U BUNALIMA SOKTU!

GALATASARAY ZORLA ALACAK

GALATASARAY - FENERBAHÇE MAÇLARININ UNUTULMAYANLARI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN