Ant olsun

Cuma 12.03.2010

"İlk hedefim G.Saray maçında oynayıp gol atmak. Umarım bu onur için fırsat bulurum"

Unvan değişsin
F.Bahçe'ye transferine kadar gittiği her yerde 'G.Saraylı Emre' olarak anılan Emre Belözoğlu, bu unvanı tarihe gömmek için G.Saray maçını bekliyor... Sarı-lacivertli ekibin efsane formasını giyip, F.Bahçe gazetesine konuşan yıldız futbolcu, ilk G.Saray karşılaşmasında oynayıp gol atarak 'Gerçek F.Bahçeli' olmanın hayalini kuruyor: "Umarım bu onur için fırsat bulurum."

JO ALVES VE MİLAN BAROS FENERBAHÇE'YE

FATİH TERİM'İ ÇILDIRTAN TELEFON

Umrunda değil
Çocukluğundan bu yana sarı-lacivertli kulübe gönül verdiğini söylediği için bazı kesimlerce eleştirilen milli oyuncu, "Kimseye şirin görünme gibi bir çabam yok. F.Bahçeli olduğumu sadece bir kez ve gerçek olduğu için dile getirdim. Şu an içinde bulunduğum camia beni kabul ettikten sonra gerisi umrumda olmaz. Umarım futbolu da burada bırakırım" diye konuştu.

FENERBAHÇE'NİN TRANSFER GÜNDEMİ

AVRUPA'NIN EN PAHALI GENÇ FUTBOLCULARI

ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER YA ŞİMDİ?

FATİH TERİM'İ ÇILDIRTAN TELEFON

Top bizi sevmedi
Emre, puan kayıplarında başrolü şanssızlığın oynadığını dile getirdi. İstanbul BŞB sınavı hariç tüm maçlarda iyi mücadele ettiklerini belirten yıldız oyuncu, "Bursa, Manisa ve Diyarbakır karşısında çok şanssızdık. O 3 mücadeleyi kazansak çok daha farklı bir konumda olabilirdik" ifadesini kullandı.

F.Bahçe forması ayrıcalık
Yedi yıl süren Avrupa serüveninin ardından F.Bahçe'ye gelmenin kendisi için pek kolay olmadığını vurgulayan Emre, "Ailemin, yakın dostlarımın ve başkan Aziz Yıldırım'ın desteği bu kararı almamda büyük rol oynadı. Bence F.Bahçe'de oynamak önemli bir ayrıcalık" dedi.
O GOL HERŞEYİ DEĞİŞTİRMİŞTİ

SANTOS'U BUNALIMA SOKTU!

FUTBOLUN SÜPER BÜCÜRLERİ!

ÇOK GÜLDÜREN 'AKIL ALMAZ' FOTOĞRAFLAR


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN