Web Sürümüne Geç

  Ant olsun

  Perşembe 12.03.2010

  "İlk hedefim G.Saray maçında oynayıp gol atmak. Umarım bu onur için fırsat bulurum"

  Unvan değişsin
  F.Bahçe'ye transferine kadar gittiği her yerde 'G.Saraylı Emre' olarak anılan Emre Belözoğlu, bu unvanı tarihe gömmek için G.Saray maçını bekliyor... Sarı-lacivertli ekibin efsane formasını giyip, F.Bahçe gazetesine konuşan yıldız futbolcu, ilk G.Saray karşılaşmasında oynayıp gol atarak 'Gerçek F.Bahçeli' olmanın hayalini kuruyor: "Umarım bu onur için fırsat bulurum."

  JO ALVES VE MİLAN BAROS FENERBAHÇE'YE

  FATİH TERİM'İ ÇILDIRTAN TELEFON

  Umrunda değil
  Çocukluğundan bu yana sarı-lacivertli kulübe gönül verdiğini söylediği için bazı kesimlerce eleştirilen milli oyuncu, "Kimseye şirin görünme gibi bir çabam yok. F.Bahçeli olduğumu sadece bir kez ve gerçek olduğu için dile getirdim. Şu an içinde bulunduğum camia beni kabul ettikten sonra gerisi umrumda olmaz. Umarım futbolu da burada bırakırım" diye konuştu.

  FENERBAHÇE'NİN TRANSFER GÜNDEMİ

  AVRUPA'NIN EN PAHALI GENÇ FUTBOLCULARI

  ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER YA ŞİMDİ?

  FATİH TERİM'İ ÇILDIRTAN TELEFON

  Top bizi sevmedi
  Emre, puan kayıplarında başrolü şanssızlığın oynadığını dile getirdi. İstanbul BŞB sınavı hariç tüm maçlarda iyi mücadele ettiklerini belirten yıldız oyuncu, "Bursa, Manisa ve Diyarbakır karşısında çok şanssızdık. O 3 mücadeleyi kazansak çok daha farklı bir konumda olabilirdik" ifadesini kullandı.

  F.Bahçe forması ayrıcalık
  Yedi yıl süren Avrupa serüveninin ardından F.Bahçe'ye gelmenin kendisi için pek kolay olmadığını vurgulayan Emre, "Ailemin, yakın dostlarımın ve başkan Aziz Yıldırım'ın desteği bu kararı almamda büyük rol oynadı. Bence F.Bahçe'de oynamak önemli bir ayrıcalık" dedi.
  O GOL HERŞEYİ DEĞİŞTİRMİŞTİ

  SANTOS'U BUNALIMA SOKTU!

  FUTBOLUN SÜPER BÜCÜRLERİ!

  ÇOK GÜLDÜREN 'AKIL ALMAZ' FOTOĞRAFLAR


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN