Web Sürümüne Geç

"Bütün liglerde şampiyonluğa gidiyoruz"

Cuma 12.03.2010 21:35
Ankara Fenerbahçeliler Derneği Lokali açıldı.

Gaziosmanpaşa'daki lokalin açılışı Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir ve bazı yöneticiler ile Ankaralı iş adamlarının katılımıyla yapıldı.

Maliye Bakanı Şimşek, açılışta yaptığı konuşmada, Fenerbahçe'nin büyük bir sivil toplum örgütü olduğunu belirterek, şampiyonluk yolunda Fenerbahçe'ye başarılar diledi.

Başkan Vekili Özdemir ise Fenerbahçe'nin sadece bir spor kulübü olmadığını, taraftarları, dernekleriyle Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü olduğunu kaydederek, futbolun dışında da önemli faaliyetlerde bulunduklarını ifade etti. Fenerbahçe'nin 9 ayrı branşta faaliyet gösterdiğini belirten Özdemir, şunları söyledi:

''Bütün liglerde, gençlerde, yıldızlarda, büyüklerde şampiyonluğa doğru ilerliyoruz. Bugün birlik günüdür. Ankaralı taraftarlarımızın Anadolu'daki maçlarımızda da yanımızda yer almalarını istiyoruz. Hem ligde hem de kupada özlemimiz olan iki şampiyonluğu birden yaşamak istiyoruz.''

Daha sonra Bakan Şimşek ve yöneticilerin katılımıyla lokalin açılış kurdelesi kesildi. Ayrıca Özdemir, Bakan Şimşek'e katılımı nedeniyle bir plaket verdi.

ÜNLÜ FUTBOLCULARIN ÇOCUKLUK HALLERİ

DÜNYA KUPASI'NA GİDEN TÜRKLER

F.BAHÇE, G.SARAY VE LYON PEŞİNDE

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN