Dörtlü final sevinci

Cuma 12.03.2010 14:17

Voleybol Indesit Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde dörtlü finale kalan Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı, sarı-lacivertli kulüpte büyük sevinç yarattı.

Tarihinde ilk kez böyle önemli bir başarıyı yakalayan bayanlar, bu sezon sarı-lacivertli kulüpte Avrupa kupalarında yoluna devam eden tek takım olma gururunu da yaşıyor.

Fenerbahçe Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay, bayan takımının elde ettiği bu başarıyı, kupayla taçlandırmak istediklerini ifade etti.

Dörtlü final başarısını değerlendiren Dinçay, teknik heyet ve takımı kutladığını belirterek, şunları söyledi:

''Gerçekten Fenerbahçe'ye ve Türkiye'ye önemli bir başarı getirdiler. Bu bizim için büyük bir onur ve gurur. İnşallah dörtlü finallerde bunu taçlandırıp, kulübümüze ve ülkemize kupayı getirmek istiyoruz. Takımımız ve teknik heyetimiz bu işe inanmış, hedefe kilitlenmiş. Teknik heyet, oyuncular, bizler ve sayın Mehmet Ali Aydınlar hepimiz buna inandık. Bu büyük bir başarıdır, bu başarıyı taçlandırmak istiyoruz. Kadromuz çok iyi, bunu Zarechie Odintsovo maçında bir daha gördük. Oyunu istediği zaman rölantiye alabilen, mücadelenin kontrolünü sağlayıp kazanabilen bir ekibe sahibiz.''

DÖRTLÜ FİNALLER 3-4 NİSAN'DA CANNES'DA

Indesit Bayanlar Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde dörtlü final heyecanı 3-4 Nisan tarihlerinde Fransa'nın Cannes kentinde yaşanacak.

Dörtlü finalde Fenerbahçe Acıbadem'in yanı sıra ev sahibi RC Cannes ile İtalyan ekipler Volley Bergamo ve Asystel Novara yer alıyor.

ÜNLÜ FUTBOLCULARIN ÇOCUKLUK HALLERİ

DÜNYA KUPASI'NA GİDEN TÜRKLER

F.BAHÇE, G.SARAY VE LYON PEŞİNDE
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN