F.Bahçe pazarlık masasında

Cuma 12.03.2010 12:23

Gelecek sezon için takıma yeni yıldızlar katmayı planlayan F.Bahçe yönetimi Internacional'ın iki genç yıldızı Giuliano ve Sandro için temaslarını sıklaştırdı.

Daha önce sadece Giuliano için araştırma yapan F.Bahçe'nin Cristian'ın formundaki düşüş nedeniyle şimdi de Internacional'ın başarılı ön liberosu Sandro için devreye girdiği iddia edildi. F.Bahçe'nin Giuliano ve Sandro'nun işini bitirmek için iki futbolcunun da menajerliğini üstlenen Boşnak Muhammed Sakic'e yetki verdiği öğrenildi. Sarı-Lacivertli yönetimin, iki yıldız için öncelikle takas yoluna gitmek istediği öğrenildi.

BURSASPOR NEDEN ŞAMPİYON OLSUN?


DÜNYA KUPASININ GENÇ YILDIZLARI

SC Internacional'ın 2. Başkanı Affatato ve Genel Sekreter Mussoi Moreira ile görüşen Boşnak menajer Sakic'in, F.Bahçe'ye, Brezilya ekibinin iki yıldız için 20 milyon euro istediğini bildirdi. F.Bahçe'nin ise Internacional'a iki yıldız için Deivid, Cristian ve Bilica artı 10 milyon euro vermeyi planladığı ortaya çıktı.

SEMİH GÖNDERİLMELİ!

Internacional'ın ise Cristian'ın dışında Deivid ve Bilica'ya sıcak bakmadığı iddia edildi. Bu arada Brezilya basını F.Bahçeli gözlemcelilerin Giuliano'yu Çarşamba günü oynanan Emelec maçında izlediğini, aynı gözlemcilerin genç oyuncuyu A.Cerro ve D.Quito ile oynanacak Libertadore maçlarında izleyeceği bildirildi.


fotomac.com.tr / özel haber

AVRUPA'NIN EN PAHALI GENÇ FUTBOLCULARI

ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER YA ŞİMDİ?


ÇOK GÜLDÜREN 'AKIL ALMAZ' FOTOĞRAFLAR

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN