Ben de şaşırdım!

Cumartesi 13.03.2010 21:39
Bugün Gençlerbirliği karşısında sahaya ilk 11'de çıkan Gökhan Ünal, berabere sonuçlanan maçla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bu maç bizim için kırılma noktasıydı diyen Gökhan, "Direkten dönen pozisyonum kısmetsizlik. Bu pozisyonda top içeri girmedi ancak, İnşallah bir dahakinde içeri girer. Mehmet Topuz'la uzun süredir beraber oynamıyoruz. İlk yarıda performansımız iyiydi ancak ikinci yarı iyi değildik. Bundan sonraki maçlarımıza bakacağız, İnşallah bundan sonra şans yanımızda olur. Bu puan kaybı bizim için kötü oldu artık rakiplerin puan kaybını bekleyeceğiz. Bizim için kırılma noktasıydı bu maç." dedi.

Sahaya ilk 11'de çıkmasına şaşırdığını söyleyen Gökhan, "Hocamız maçtan önce sağ tarafta oynayabileceğimi söyledi, ancak tek santrafor olduğumu görünce ben de şaşırdım. Burası Fenerbahçe, ben de oynayabilirim Güiza da Semih de." dedi.

Maç içersinde yaşadığı omuz sakatlığı ile ilgili de konuşan Gökhan, "Omzum için İstanbul'a gidince kontrolden geçeceğim. Ondan sonra durumum belli olacak." dedi.

MAÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINYükleniyor
BİZE ULAŞIN