6 futbolcu katılmadı

Çarşamba 17.03.2010 20:45

Fenerbahçe, Gaziantepspor ile yapacağı Turkcell Süper Lig maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Christoph Daum yönetiminde, Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmana koşuyla başlayan sarı-lacivertliler, daha sonra taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı. Daum, maç sırasında oyunu sık sık durdurarak, futbolculara, yapılmasını istediği hareketleri anlattı.

Antrenmana, sakatlık ve hastalıkları bulunan 6 futbolcu katılmadı. Sakatlıkları süren Uğur ve Cristian'ın yanı sıra ağrıları bulunduğu için tesislerde tedavi gören Semih ile soğuk algınlığına yakalanan Volkan Demirel, Emre ve Vederson, çalışmada yer almadı.

Bu arada, çift kale maç sırasında aldığı bir darbe sonucu Gökhan Gönül sakatlık geçirdi. Saha içinde yapılan tedavinin ardından bu oyuncu çalışmaya devam etti.

Antrenmanı yöneticiler Şekip Mosturoğlu, Murat Özaydınlı, Ömer Temelli ve Hakan Dinçay da izledi.
Fenerbahçe, yarın akşam yapacağı antrenmanla Gaziantepspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

TUNCAY'IN İPİNİ ÇEKTİLER

DAUM: ''HENÜZ LİG BİTMEDİ''

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, antrenman öncesi saha içinde futbolcularla kısa bir toplantı yaptı.

Alman teknik adamın, toplantıda futbolculara, takım olarak çok yüksek potansiyelleri bulunduğunu ifade ettiği ve Gaziantepspor maçında bu potansiyeli ortaya çıkarmalarını istediği öğrenildi.

''Henüz lig bitmedi'' diyen Daum'un, her zaman için yeni bir başlangıç yapabileceklerini söylediği futbolcularından, Gaziantepspor maçı ve kalan diğer maçları kazanmalarını istediği ifade edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN