Web Sürümüne Geç

  Fener'e piyango

  Perşembe 19.03.2010

  İspanyol kulübü, F.Bahçe'nin verim alamadığı Andre Santos'a karşılık 15 milyon euro önerirken ayrıca gözden çıkardığı dört yıldızdan biri için de ciddi oranda indirim yapma sözü verdi

  Gelecek sezon için transfer planlarına başlayan Fenerbahçe kayıtsız kalınamayacak bir teklifle karşılaştı. İspanya'nın Real Madrid kulübü bir süredir yakından ilgilendiği Andre Dos Santos için Fenerbahçe'ye 15 milyon euro ödemeyi göze aldı. İspanyol basınında da yer alan haberlerde, Real Madrid Sportif Direktörü Jorge Valdano'nun Brezilyalı futbolcuyu çok istediği ve onun ısrarı nedeniyle de İspanyollar'ın yakında Fenerbahçe'nin kapısını çalacağı belirtildi.

  G.SARAY'IN ESKİ BAŞKANI'NDAN ÇOK TARTIŞILACAK SÖZLER

  BABA-OĞUL ÜNLÜ FUTBOLCULAR

  FENERBAHÇE'DEN YÜZYILIN HAREKATI


  Real Madrid, Fenerbahçe'yi Andre Santos'u satma konusunda ikna edebilmek için cazip bir öneride de bulunacak. İspanyol kulübü, gözden çıkardığı yıldızlardan kaleci Dudek, stoper Metzelder ile ön liberolar Gago ve Mahamadou Diarra'dan birinde büyük indirim yapacak. Fenerbahçe'nin ise bu isimler arasında özellikle Diarra ile ilgilendiği öğrenildi. 29 yaşındaki Malili yıldızın bonservisinin 15 milyon euro'dan 8 milyon euro'ya inmesi söz konusu.


  FENER KEŞKE ELİNDEN KAÇIRMASAYDI

  FENERBAHÇE'NİN UNUTULMAZ YABANCILARI

  TUNCAY ŞANLI'NIN HİKAYESİ

  FUTBOLCULAR DAUM'DAN NEFRET EDİYOR


  SEMİH ŞENTÜRK'ÜN DRAMI


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN