Büyük isyan!

Cumartesi 20.03.2010

Sarı-lacivertli yönetim, kapatma cezası gelmeyince isyan etti: Para atmak suç da insan atmak değil mi

Haftaya G.Saray ile karşılaşacak olan F.Bahçe, sarı-kırmızılılara seyircisiz oynama cezasının verilmemesine isyan etti. G.Saray-A.Gücü maçı sonrası bir taraftarın üst tribünden atılıp ciddi şekilde yaralanması sonrası sadece 185 bin lira para cezası verilmesine tepki gösteren F.Bahçe kulübü, "Sahaya insan atmak münferit, para atmak suç" başlığıyla internet sitesinden zehir zemberek açıklama yaptı:

İŞTE FENERBAHÇE'Yİ BİTİREN FUTBOLCU


CHRİSTOPH DAUM FENER'DEN GİDİYOR!

BOSTAN AÇIKLASIN
"Olayın 'Adeta üzerini örtmeye yönelik' bu karar, hangi talimata ya da kurala uygundur. Sahaya pet şişe-madeni para atıldığı gerekçesiyle kulüplere saha kapatma cezası veren PFDK, bir insanın atılmasını nasıl "münferit" olarak nitelendirerek para cezası ile geçiştirilebilir? PFDK Başkanı Reşat Bostan, Everton maçı sonrası PFDK üyesi olarak, kulübümüzün sahasının kapatılması yönünde karar vermiştir."

FENER DÜŞMANLIĞI
"Sayın Bostan, o günden bugüne kurallarda değişiklik olmadığına göre; kararı nasıl aldıklarını izah etmek zorundadır! Görünen o ki o günden bugüne değişen tek şey Bostan'ın F.Bahçe düşmanlığının dozudur. TFF yönetimi bu kararı nasıl içine sindirmiştir? 'Münferit' diyerek üzeri örtülmeye çalışılan bu olayda 'münferit' olan varsa o da PFDK'nın kararıdır. Bu karar, tam anlamıyla bir 'çifte standarttır'."


ALEX 10'A İNANMIYOR

FENERBAHÇE'NİN ÜNLÜ HOCALARI

FENERBAHÇELİLERİN GÖNLÜNDE TAHT KURANLAR

FENERBAHÇE'NİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ KADROSU


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN