Deniz şoku!

Salı 23.03.2010 21:43
Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası'nda yarın Manisaspor ile yapacağı yarı final ilk maçının hazırlıklarını tamamladı.

Sarı-lacivertliler, Can Bartu Tesisleri'nde, Teknik Direktör Christoph Daum yönetiminde çalıştı. Akşam, basına kapalı olan antrenmanı yöneticiler Ali Koç ve Cihan Kamer de izlerken, çalışmanın başında Deniz'in sakatlandığı, sağ üst baldırında yırtık tespit edilen sarı-lacivertli futbolcunun tedavisine hemen başlandığı bildirildi.

TAKIMINDAN AYRILACAK ANELKA FENER'E GELİR Mİ?

İŞTE EURO 2016 STADLARIMIZ

Daum'un, saha ortasında futbolcularla yaptığı kısa toplantının ardından, 33 yaşına giren bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan için kupalı doğum günü kutlaması yapıldı. Ardından koşuyla başlayan ve 1 saat 20 dakika süren antrenman, kanat organizasyonları ve dar alanda taktik ağırlıklı çift kale maçlarla tamamlandı.
Rehabilitasyon çalışmasını sürdüren Uğur Boral ve ameliyat olduğu dizindeki tedavisi süren Ali Bilgin antrenmana katılmadı. Sağ kasığında ödem bulunan Semih Şentürk ise tedavi ve çalışmasını tesislerde sürdürdü. Antrenmanın başında, Dolu Arslan eşliğinde sahada hafif tempolu koşu yapan Cristian Baroni, daha sonra çalışma ve tedavisine tesislerde devam etti. Özer Hurmacı ise omzunu güçlendirmek için salonda ayrı bir programla çalıştı.
Sarı-lacivertli ekip, antrenmanın ardından, Manisaspor maçı için tesislerde kampa girdi.


İŞTE EURO 2016 STADLARIMIZ

İŞTE TUNCAY ŞANLI

FENERLİ FANATİKLER!

DÜNYA FENER'İ KONUŞACAK... İŞTE FENERBAHÇE'DEN YÜZYILIN HAREKATI

ALEX VE DEİVİD MAÇA ÇIKMADAN ÖNCE BUNU YAPIYOR!


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN